MUHASEBECİLER BİLGİLENDİRİLDİ‏

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ilçe genelindeki muhasebecilere yönelik olarak elektronik imza, elektronik fatura, elektronik defter ve elektronik arşiv konularında bilgilendirme semineri düzenlendi. 
MUHASEBECİLER BİLGİLENDİRİLDİ‏
Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını yapan Oda Genel Sekreteri Ahmet Karapür; “Odamız üyeleri ile ilçemizdeki esnaflarımızın muhasebecilik alanındaki iş ve işlemlerini kolaylaştırmak, veri bütünlüğü sağlamak, güvenli, etkin ve kolay iş akışını oluşturmak, giderlerinde azalma ve zamandan tasarruf sağlamaları amacıyla bu semineri gerçekleştirdik. İştiraklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, seminerimizin faydalı olmasını diliyorum” dedi.
Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Karapür konunun önemini aktardıktan sonra bu konuda Bakanlık Lisansı bulunan EDM Elektronik Dönüşüm ve Bilişim Merkezi’ni ilçemize davet ettiklerini ve konunun uzmanı Özcan Ermiş tarafından muhasebecilerimize bilgilendirmede bulunacağını belirtti.
Özcan Ermiş öncelikle EDM Elektronik Dönüşüm ve Bilişim Merkezi hakkında bilgiler paylaştıktan sonra; “E-Dönüşüm hizmetlerini, bütünleşik ve fark yaratan hizmet anlayışı ile sunarak, tüm birey ve kurumların iş süreçlerini hızlandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmak temel hedefimizdir. Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli ileri teknolojiye dayalı elektronik uygulama ve hizmetlerimizle, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetleri çevresel duyarlılıkla, kaliteden ödün vermeden, tüm müşterilerimize güvenilir ve ekonomik koşullarda sunuyoruz.” dedi ve sonrasında E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv hakkında ayrıntılı ve önemli bilgiler verdi. 
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)

 
MUHASEBECİLER BİLGİLENDİRİLDİ‏ haberi 12 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1620 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle