Muhteşem İkili

Hatay Esnaflar ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teköz İle HESOB ikinci Başkanı Uğur Fırat, bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile hem esnafın hem de Hatay’ın sorunlarına çözüm geliştiriyor.

Muhteşem İkili

Erzin’den Samandağ’ına kadar olan Hataylı tüm esnafı kardeşlik bütünlüğüyle kucaklayan Teksöz ve Fırat hem esnafın hem de halkın haklı takdirini topluyor. Hatay’ın ve esnafın sorunlarının hem Ankara’da hem de Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu nezdinde çözüm için sürekli çaba sarf eden HESOB Başkanı Kadir Teksöz ve HESOB 2. Başkanı Uğur Fırat, hemen her konuda esnafla istişarede bulunuyor.

HESOB 2. Başkanı Uğur Fırat aynı zamanda İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası başkanlığı ve İskenderun Belediye Meclis üyeliği görevlerini de başarıyla yürütüyor.

Muhteşem İkili haberi 14 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  97855 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle