OKUL ÖNCESİ SERVİS ŞOFÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı 1. B&ouml;lge Zabıta Şube M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; Zabıta Trafik Amirliği ile Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Kent Konseyi işbirliği &ccedil;er&ccedil;evesinde okul servislerinin denetlenmesiyle ilgili toplantı ger&ccedil;ekleştirildi.</strong>
OKUL ÖNCESİ SERVİS ŞOFÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Toplantıya; Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Nevide Kimyon, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı  Muhsin Cömert,  Defne Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Tacettin İnandı, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Daşre Başkanı Mehmet Bozkurt, ilçe şoförler derneği başkanları ve çok sayıda servis şoförü katılım gösterdi.
2015-2016 eğitim öğretim yılı içerisinde servis şoförlerinin hareketlerini kontrol etmek ve şoförlerin isteklerini yerine getirmek amacıyla yapılan toplantı soru cevap şeklinde gerçekleşti. Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Nevide Kimyon: “ Bu toplantıyı 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlangıcında düşündük. Trafikte birçok trafik kazaları oluyor. Bu kazaların olmaması için öncelikle trafik kurallarına uyulması lazım. Karayollarının düzenlenmesi, şoförlerin ve yayaların dikkatli olmasıyla trafik daha yaşanabilir ve güvenilir hale gelebilir. Özellikler yeni okula başlayacak olan öğrenciler sizlere emanet ve sizlerin trafikte yaptığınız hareketleri gözlemliyor. Onlara örnek oluyorsunuz. Çocuklarımızın ileride trafikte kurallara uyarak hareket etmesi için siz önemli bir etkensiniz. Bu yüzden trafik kurallarına uymalıyız. Bu süreç içerisinde hepinize sağlıklı ve başarılı bir dönem diliyorum” dedi. Şoförlerin sorularını yanıtlayan Zabıta Daire Başkanlığı, hem çözüm önerilerinde bulundu, hem de not alarak ilgili birimlere iletileceğini belirtti.Samimi bir sohbet çerçevesinde gerekleşen toplantı şoförlerin sorularına cevap alması ile son buldu.
OKUL ÖNCESİ SERVİS ŞOFÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ haberi 18 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle