ÖRNEK KUTLAMA

İskenderunlu Hristiyanlar kilise duvarına astıkları pankartla Ramazan ayını kutladı. Şehit Pamir Caddesinde bulunan Ortodoks Kilisesi’ne Ramazan ve Kurban Bayramları’nda pankart asan Hristiyanlar bu Ramazan ayında da aynı inceliği gösterdi. Kilisenin ön duvarına asılan pankartta ‘Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan ayını kutlarız’ yazısı yer aldı.
ÖRNEK KUTLAMA
Hatay’ın hoşgörü kenti olduğuna vurgu yapan İskenderun Ortodoks Kilisesi Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Can Teymur; “Ramazan ayının tüm İslam alemine barış huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ediyoruz. Yaşanan terör olayları nedeniyle çok acılı ve üzüntülü günler yaşıyoruz. Ülkemizde yaşanan terör saldırılarının sona ermesini barışın hakim olmasını temenni ediyoruz. Bu vesile ile tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyoruz” dedi.
ÖRNEK KUTLAMA haberi 09 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay İskenderun muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle