REFİK ERYILMAZ DAN AÇIKLAMA‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">T&uuml;rk savaş u&ccedil;akları bir Rus savaş u&ccedil;ağını d&uuml;ş&uuml;rd&uuml;.&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">Nerede?&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">Suriye topraklarında,Suriye hava sahası i&ccedil;erisinde. &nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">Neden? &nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">S&ouml;z&uuml;m ona T&uuml;rk sınırlarını korumak.</span>
REFİK ERYILMAZ DAN AÇIKLAMA‏
Peki Rus savaş uçakları Türkiye sınırları için bir tehdit oluşturuyor mu? Hayır.Çünkü Rusya ile ilgil herhangi bir sorunumuz yok.Rus uçakları Türkiye sınırına yakın bölgede konuşlanmış terör guruplarını hedef alıyor. Türkmen sivilleri bombalanıyor iddiaları da gerçekleri yansıtmıyor.Türkmen liderler Bu iddiaların doğru olmadığını ifade ediyor.Kaldı ki Rusya Türkmen sivilleri neden bombalasın? Bütün dünya biliyor ki,Rus savaş uçakları Akp iktidarının açık destek verdiği terör guruplarına (El Nusra,Öso-Fetih ordusu-Y.Selim Tugayları gibi) örgütlere yönelik saldırılar düzenliyor.İşte Erdoğan ve Davutoğlu'nun esas rahatsız oldukları mesele bu.Eli silahlı terör gurupların Türkiye sınırında konuşlandığını dün Vurulan Rus uçağından paraşütle atlayan pilotlara Allahü Ekber eşiliğinde Uzun namlulu silahlarla Ateş edilmesinden de açıkça anlıyoruz.
Davutoğlu Angajman kurallarını uyguladık diyor. Angajman kuralı nedir?Angajman kuralı, benim sınırlarıma 5-10 km kadar yaklaşamasın.Peki bu Angajman kuralının herhangi bir uluslararası meşruiyeti ve geçerliliği var mı?Hayır.Yarın Rusya,Irak,Suriye ben Türkiye'ye Angajman kuralı uygulayacağım sınırlarıma 5-10 km yaklaşamaz derse ne diyeceğiz? ÖZETLE;
Dünyada hiçbir Yönetim hiçbir siyasetçi terör guruplarını koruma adına ülkesinin çıkarlarını ve güvenliğini PEŞKEŞ ÇEKEMEZ,çekmemeli.Rusya hem komşumuz hem de Askeri,siyasi ve ekonomik ilişkilerimizin iyi olduğu bir ülke.   Şimdi soruyoruz?  Rus savaş uçağının düşürülmesinden dolayı yaşanacak sorunlardan ödenecek bedellerden kim sorumlu olacak?Bu soruyu bu ülkede yaşayan herkesin sorması gerektiğini düşünüyoruz?  Şu soruyu sormadan da geçemeyeceğim.Erdoğan ve Davutoğlu Ülkeyi büyük bir çatışmaya sürüklerken muhalefet partileri ne yapıyor?
TAM BİR AKIL TUTULMASI BİR CİNNET HALİ !!!
REFİK ERYILMAZ DAN AÇIKLAMA‏ haberi 30 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1090 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle