REFİK ERYILMAZ IN İSKENDERUN ESNAFI ZİYARETİ

Bağımsız Milletvekili Adayı Refik Eryılmaz dün İskenderun ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde İskenderun esnafinin yoğun ilgisi ile karşılandı. 
REFİK ERYILMAZ IN İSKENDERUN ESNAFI ZİYARETİ
Esnaf gezisi sırasında Savaş Mahalle Muhtarı Meral Kireççi Gürlek de esnaf gezileri sırasında Eryımaz'a eşlik etti. İskenderun mahalle esnaflarını tek tek dolaşan Eryılmaz esnaf ziyaretlerinin ardından pazar esnaflariyla buluştu. Pazar esnafılarınında oldukça ilgisini çeken Eryılmaz gösterilen ilgiden memnuniyet duyarken "Bir halk artık uyanıyor.  Halkımız gerçeği görüyor ve biliyor.  Gittiğimiz heryerde halkımızın sevgisiyle karşılanıyoruz.  AKP'yi,  MHP'yi bırakıp bizi karalamaya çalışanlar 8 Haziranda cevaplarını alacaklardır.  Sorun bakalım hangi biri gittiği yerde bu şekilde karşılanıyor. Bu halk artık onların istediği gibi bir halk olmayacak. Bu kez onlar halkımızın sözünü dinleyecek. Girdiğimiz bağımsızlık mücadelesinde her geçen gün dahada güçleniyoruz. İstedikleri kadar iftira atsınlar başaramayacaklar! Bu seçimin galibi bu sefer Halkımız olacaktır." ifadelerini kullanırken Esnafın:"Bu mecliste sürekli gürleyen vekil değil mi? Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar onuncu köye hoş geldin." sözleri dikkat çekti. 
REFİK ERYILMAZ IN İSKENDERUN ESNAFI ZİYARETİ haberi 28 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  5315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle