Reyhanlı Koop.Teslimat Yemeği

25 adet Mercedes-Benz Yeni Kasa Sprinter araç, 25.07.2014 tarihinde, SS. 55 Nolu Reyhanlı Koop. Başkanı Ahmet Şanverdi ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile Hatay Has Otomotiv’in Gülzelburç’ta açılacak olan yeni plazasında gerçekleştirilen tören ile teslim edilmişti.

Reyhanlı Koop.Teslimat Yemeği

Teslimat töreninde duygularını paylaşan başkan Ahmet Şanverdi, “Reyhanlı halkı için hizmeti bir borç bildiklerini ve yolcularını en iyi hizmet kalitesi ile taşımak için sektör lideri Mercedes-Benz’i tercih ettiklerini belirtmişti.”Teslimat töreni sonrası Harbiye Hidro Restaurant’ta yapılan teslimat yemeği, Hatay Has Otomotiv Tic. A.Ş. yetkilileri, Mercedes-Benz Türk A.Ş. Filo Satış Müdürü Soner Gönültaş ile SS. 55 Nolu Reyhanlı Kooperatifi Başkanı Ahmet Şanverdi ve  Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.Törende Kooperatif Başkanı Ahmet Şanverdi’ye plaket veren Hatay Has Otomotiv Genel Müdürü Yorgaki KAYUKA, “Hatay Has Otomotiv’i tercih etmiş oldukları için SS. 55 Nolu Reyhanlı Kooperatifi’ne teşekkür ederiz” dedi.

 

 

Reyhanlı Koop.Teslimat Yemeği haberi 27 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28045 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle