Sağlık Çalışanlarından Sayın Topaca’ya Ziyaret

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:13.3333330154419px">&nbsp;Vali Ercan Topaca, 12-18&nbsp;Mayıs Hemşirelik Haftası dolayısı ile, İl Sağlık M&uuml;d&uuml;r&uuml; Dr. Sebahattin Yılmaz, Hatay Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. &Ouml;mer Akın, Halk Sağlığı M&uuml;d&uuml;r&uuml; Dr. &Uuml;mit Mutlu Tiryaki, Hatay&rsquo;da yılın ebesi se&ccedil;ilen Nedime Işık Şerifoğlu ve yılın hemşiresi se&ccedil;ilen S&uuml;heyla Din&ccedil;gez ile bir grup sağlık personelini kabul etti.</span>
Sağlık Çalışanlarından Sayın Topaca’ya Ziyaret
Vali Yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi eşliğinde 05 Mayıs 2015 Salı günü saat 09.30’da Abdurrahman Melek Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kabulde konuşan Sayın Topaca,  sağlık sektörünün önemine dikkat çekti.
Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Sayın Topaca, ‘’Sağlık hizmeti denilince akla ilk gelen meslek grubu ebe ve hemşerilerdir. Sağlık hizmetlerindeki memnuniyet oranını artıran en önemli faktör sizlersiniz. Meslek camiasının gördüğü eğitim, gösterilen saygı hasta ilişkilerine pozitif yönde etki ediyor. Bu boyutuyla hepinizi tebrik ediyorum. Ebe ve hemşirelik yardımcı hizmet olarak görülse de sağlık konusunda yapılan hizmete ortak olan bir konumdadır. Daha önceki dönemlerde sağlık hizmetlerinin sunulması konusunda belli sıkıntılar yaşanmış olsa da son dönemlerde bu sıkıntıları aştığımızı düşünüyorum. Sağlık hizmetlerindeki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak hepimizin görevidir. Meslek çalışanlarının sıkıntılarını gidermek konusunda her zaman yanınızda olduğumu belirtmek isterim. Çalışanların moral ve motivasyonu yerinde değilse hastalarla sağlıklı bir ilişki kurması da mümkün değildir. Bu boyutuyla arkadaşlarımızın mesleki kurallara uyma konusunda gereken özeni göstermesi gerektiğini düşünüyorum.’’ dedi. Sağlık hizmetlerinin kalitesini ve duyulan memnuniyeti daha da yukarılara çekme konusunda gayret içerisinde olduklarını belirten Sayın Topaca, ‘’ Özellikle fiziki mekanları, hastaların ve sizlerin çalışma ortamlarını daha da iyileştirme konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın sağlık hizmetlerine erişimlerini kolaylaştırmak, halkımıza daha kaliteli sağlık hizmetleri sunmak maksadıyla çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarda sağlık personeli olarak sizlerden de destek görmek istediğimizi belirtmek istiyorum. ‘’ dedi.Sayın Topaca, Hemşirelik Haftası’nın daha güzel günlere ve daha kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulmasına vesile olmasını dileyerek verdikleri hizmetlerden dolayı tüm sağlık personeline teşekkür etti.İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz ise kabulünden dolayı Valisi Ercan Topaca’ya teşekkür ederek, sağlık hizmetlerindeki gelişmeler hakkında bilgi verdi.Sayın Topaca Hatay’da yılın ebesi seçilen Nedime Işık Şerifoğlu ve yılın hemşiresi seçilen Süheyla Dinçgez’e hediye takdim ederek, bundan sonraki meslek hayatlarındaki başarılarının artarak devam etmesini diledi.
Sağlık Çalışanlarından Sayın Topaca’ya Ziyaret haberi 06 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  2045 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle