SAVAŞ TAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

SAVAŞ TAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET
Dernek Başkanı Hamit Ölçer, yönetim kurulu üyeleri ve şehit ailelerinin hazır bulunduğu ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yelkaya katılım gösterdi.            Ziyarette konuşan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Her daim şehit ailelerimizi ziyaret ediyor hal ve hatırlarını soruyor, bir ihtiyaçları olup olmadığı konusunda fikir alış verişinde bulunuyoruz. Şehitlik mertebesi çok önemli bir mevkidir. Şehit olan evlatlarımızın maneviyatına ve geride bıraktıkları ailelerine sahip çıkmak en büyük görevimizdir. Dernek başkanımız Hamit Ölçer ağabeyimizin ve değerli şehit ailelerimize bizleri burada ağırladıkları için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.Karşılıklı sohbet ve fikir alış verişi şeklinde geçen buluşmada Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Başkanı Hamit Ölçer, nazik ziyaretinden ötürü Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yelkaya’ya teşekkür ettiğini belirtti. Ölçer, “Sağolsun Sayın Belediye Başkanımız periyodik olarak bizleri ziyaret ederek bir isteğimiz, bir ihtiyacımız olup olmadığını sormakta ve memleket meseleleri hakkında bizlerle fikir alışverişinde bulunmaktadır. Sayın Başkanımızın ve ekibinin ilgi ve alakasına Şehit Ailelerimiz, Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği üyelerimiz adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Ayşe Fitnat Hanım Caddesi Esnafına Nezaket Ziyareti

Görev süresi boyunca esnafla iç içe olan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, yoğun iş temposundan arta kalan zamanlarda esnafı ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.Geçtiğimiz Cuma günü Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği’ne yaptığı ziyaretin ardından Başkan Savaş Ayşe Fitnat Hanım Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafı da ziyaret ederek halini, hatırını sordu. Cadde üzerinde bulunan esnafı ziyaret eden Belediye Başkanı Savaş, burada faaliyet gösteren Rifaioğlu Emlak’ın sahibi Ömer Rifaioğlu’na konuk olarak cadde sakini esnaf temsilcileriyle sohbet etti ve fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Savaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren bölge esnafı, nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Savaş’a teşekkür ettiler.