Sayın VALİ Topaca Oyunu Kullandı

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(30, 30, 30); font-family:roboto; font-size:16px">Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, eşi Hanımefendi Sevim Topaca ile birlikte Hatay Erol Bilecik Teknik ve End&uuml;stri Meslek Lisesi&rsquo;nde 1147 No&rsquo;lu sandıkta oy kullandı.</span>
Sayın VALİ Topaca Oyunu Kullandı

Oy kullanmak için saat 09.00’da sandık başına giden Sayın Topaca, oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Hatay’da seçimlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde oy kullanabilmesi için ilk günden itibaren gereken tüm tedbirleri aldıklarını belirten Sayın Topaca, ‘’Her sandık başında görevli personelimiz var. Herhangi bir haksızlığa yol açmadan seçimin ilimizde güven ortamı içinde geçmesi için sandık alanında ve sandık çevresinde fiilen görev yapan 1541 jandarma ve 4148 polis olmak üzere toplamda 5689 güvenlik personelimiz var. Vatandaşlarımızın hür iradesine herhangi bir şekilde baskı olmadan seçimin gerçekleşmesi demokrasinin bir gereğidir. Biz de o çerçevede bütün tedbirleri Valilik olarak aldık. Demokrasi aslında bir hoşgörüdür. Bu ortamda seçimin yapılması, herkesin hoşgörü çerçevesinde oyunu kullanması bizim temennimizdir. Bu seçimden ülkemiz, devletimiz ve milletimiz için hayırlı bir sonuç çıkacağını ümit ediyorum. Çünkü milletimizin iradesi hep hayırlıdır.’’ dedi.Milletvekili Genel Seçimleri’nin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ettiğini ifade eden Sayın Topaca, İlimizin derin hoşgörü, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde bu seçimi de demokrasi şöleni şeklinde geçireceğine inandığını ifade etti.

Sayın VALİ Topaca Oyunu Kullandı haberi 02 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1215 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle