SERVET MULLAĞOLU İSTİFA ETTİ

Çok değerli İlçe Başkanlarım, Değerli çalışma arkadaşlarım, sevgili basın mensupları!

SERVET MULLAĞOLU İSTİFA ETTİ

Hepinizi en içten duygularla selamlıyorum! Hepiniz hoş geldiniz.Bu kutsal çatı altında hepimizin iyi kötü hatıraları oldu. En son yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde örgütümüzün gösterdiği olağanüstü çaba takdire şayandır. Bu çalışmalarından dolayı bütün ilçe başkanlarıma ve yöneticilerine, kadın kolları başkanlarıma ve yöneticilerine, gençlik kolu başkanlarıma ve yöneticilerine ve çok yakın mesai yaptığım il Yöneticileri arkadaşlarıma şahsım ve partim adına şükranlarımı sunuyorum. Birbirine kenetlenerek, inanarak başarının yakalanacağını hep birlikte gösterdik. İnanıyorum ki aynı duruş ve çalışma azmiyle, önümüzdeki genel seçimlerde de Hatay Örgütü başarı öykülerine bir yenisini daha yazacaktır.   

Değerli Dostlarım; 

Bizleri CHP’nin kutsal çatısı altında bir araya getiren, bu parti de buluşturan ırkımız, dinimiz, dilimiz veya mezhebimiz olmamıştır. Hepimiz güzel Ülkemizi daha da güzelleştirmek, güzel insanlarımızı daha mutlu kılmak ve güzel bir dünya kurmak için buradayız. Hepimiz için siyasetin yegane anlamı bu yüce ideal olmuştur.  Partimizin Gençlik Kollarında yetişen bizler; sabahlara kadar afiş, bayrak asarken, mitinglerde çalışırken, sandık başlarında beklerken, sıradan bir üye iken ve İl Başkanı olduktan sonra da hep bu ideal için ter döktük. Bundan sonra da hangi makama gelirsek gelelim veya hiçbir makamda olmasak dahi aynı ideal uğurunda, ter dökeceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Çünkü bu ideal, bizi biz eden değerler toplamının ta kendisidir! Bizler bu değerleri inkar etmenin kendimizi inkar etmek anlamına geleceğini çok iyi biliyoruz. Siyasi pratiğimizde de bu değerlere aykırı hiçbir duruşumuz olmamıştır, olmayacaktır.Bu nedenle biz sadece belli bir mevki veya makama ulaşmak için son derece değersiz bir hayatı seçenlerden olmadık. Çünkü tarihi, makam ve mevki sahipleri değil,  fikirleri için yaşamlarını feda eden insanlar şekillendirmiştir! Bizler için makamlar, fikirlerimizi hayata geçireceğimiz birer araçtırlar sadece! Ben bu düşüncelerle İl Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Yöneticiliği, İl Eğitim Sekreterliği, İl Başkan Yardımcılığı ve İl Başkanlığı yaptım. Aldığım bütün görevleri de layıkıyla yaptığıma inanıyorum.  Şimdi ise Milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Hatay örgütüne, sandık görevlerinde görev yapan arkadaşlarıma, müşahitlerine ve bu parti için en küçük emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Yaptığım görevlerden dolayı farkında olmadan kırdığım arkadaşlarım olmuşsa onlardan özür diliyor, haklarını helal etmesini diliyorum. Umarım hepimiz önümüzdeki seçimlerde partimizin iktidarıyla, ülkemizi güldürmeyi başarırız. 

 

                                                                           Av. Servet Mullaoğlu

SERVET MULLAĞOLU İSTİFA ETTİ haberi 24 Aralık 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  11230 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle