SGK İl Müdürü Hamit Bal ATSO YU Ziyaret Etti

<span style="font-family:arial,helvetica neue,liberation sans,freesans,sans-serif; font-size:12px">Sosyal G&uuml;venlik İl M&uuml;d&uuml;r&uuml; Hamit Bal ve İl M&uuml;d&uuml;r Yardımcısı H&uuml;seyin Yılmaz beraberlerindeki heyet ile birlikte &ldquo;11-17 Mayıs Sosyal G&uuml;venlik Haftası&rdquo; etkinlikleri kapsamında&nbsp;Antakya Ticaret ve Sanayi Odası&rsquo;nı ziyaret etti. İl M&uuml;d&uuml;r&uuml; Bal&rsquo;ı ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Y&ouml;netim Kurulu &Uuml;yeleri Metin Dağlı, Rasim Ray ve Genel Sekreter Serdar Yılmaz Sara&ccedil; karşıladı.</span>
SGK İl Müdürü Hamit Bal ATSO YU Ziyaret Etti

İl Müdürü Hamit Bal, 11-17 Mayıs tarihlerini kapsayan haftanın Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlandığını, kutlama kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında bilgilendirme yaparak etkinliklerin temel amacının farkındalık oluşturarak sosyal güvenlik bilincinin artmasına katkı sağlamak olduğunu, sosyal sorumlulukta üzerimize düşen görevi yerine getirirken özendirici olmayı da hedeflediklerini dile getirdi. Sosyal Güvenlik İl Müdürü ziyaretlerinin anısına ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak’a obje ve çiçek takdim etti.ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ise, Sosyal Güvenlik Kurumunun ülkemizin en önemli kurumlarından biri olduğunu ve çalışmalarını başarılı bulduklarını ifade etti. Eskiocak,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken kurumun başarılarının devamını diledi. Sosyal Güvenlik Haftası’nın kutlu olması temennilerinde bulunan Eskiocak, İl Müdürü Bal’a odamızı ziyaretlerinin anısına plaket takdim etti.

SGK İl Müdürü Hamit Bal ATSO YU Ziyaret Etti haberi 20 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  5020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle