ŞİDDETE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

Samandağ'da geçtiğimiz ay eşi ve çocuklarıyla birlikte olduğu sırada yol verme nedeniyle tartıştığı 4 kişi tarafından vahşice darp edilen ve komaya sokulan ve günler süren yaşam mücadelesini kaybeden merhum Gökhan Çobancı’nın 40. gün anısına yürüyüş düzenlendi.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
ŞİDDETE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

Düzenlenen yürüyüşe katılan vatandaşlar, ilçede yaşanan bu tür olayların son bulması çağrısında bulundu ve örf ve adetleri, aile bağları, kardeşlik ve barış üzerine kurulan Samandağ'da insanların birbirlerine saygılı olması, kardeşlik, barış ve nezaket duygularının kaybedilmemesi gerektiğini haykırdılar.

ŞİDDETE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ haberi 11 Eylül 2019 14:39 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Samandağ Belediyesi adına Hatay Samandağ muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup 129 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Muhabir Nejla Çetinoğlu tarafından hazırlanan ŞİDDETE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ haberi, Hatay Samandağ Yerel Haberleri hatay ili samandag ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2019 yılı içerisinde 129 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Samandağ+Yerel+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!