SINAV ESNASINDA LÜTFEN SESSİZLİK

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 15 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yüksek Öğrenime Giriş Sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.
SINAV ESNASINDA LÜTFEN SESSİZLİK
  Başkan Kimyeci yayınladığı mesajında şunları kaydetti; “ 15 Mart 2014 Pazar günü gerçekleşecek olan Yükseköğretime Geçiş Sınav’ında çalışarak ve azmederek gecesini gündüzüne katan gençlerimizin emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden diliyorum. Sizlerden, yani geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizden beklentimiz, bu önemli sınavda stres ve heyecan yapmadan elinizden gelenin en iyisini yapmanızdır. Antakya Belediyesi olarak YGS’ye hazırlanan 135 öğrencimize ücretsiz kurs imkânı sağlayarak bu sınava hazırlanmalarında destek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bundan sonraki süreçte de bu kurslarımız devam edecek. Bunun yanı sıra 15 Mart Pazar günü gençlerimizin daha huzurlu bir sınav geçirebilmeleri amacıyla korna, inşaat ve iş makineleri sesleri gibi rahatsız edici seslerin olmamasını siz değerli vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Değerli öğrencilerimize çalışmalarının karşılığını alacağına olan inancımla dua ediyor, başarılar diliyorum.”
SINAV ESNASINDA LÜTFEN SESSİZLİK haberi 13 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  5085 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle