TEKSÖZ DEN İSKENDURUN A BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı A. Kadir Teksöz, Mardin'in Ömerli ilçesi kırsalında güvenlik güçleriyle terör örgütü üyeleri arasında çıkan çatışmada Jandarma Astsubay İlker Düzova ile aynı saldırıda şehit düşen Üsteğmen Alper Ferdi Tanrı için başsağlığı mesajı yayınladı.
TEKSÖZ DEN İSKENDURUN A BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Başkan Teksöz  başsağlığı mesajında düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“Mardin’in Ömerli ilçesi Ünsalı Köyü Jandarma Karakoluna hain terör örgütü tarafından düzenlenen alçakça saldırı sonucu şehit düşen hemşerimiz astsubay İlker Dozova ile aynı saldırıda Üsteğmen Alper Ferdi Tanrı’nın şehit edilmesi bizleri derinden yaralamıştır. Devletimizin ve milletimizin güvenliği, bağımsızlığı uğruna şehit düşen Şanlı Türk Bayrağımız ve Vatanımız için yaşamını gözünü kırpmadan feda eden aziz Şehitlerimize Tanrıdan rahmet, yakınlarına ve Yüce Türk Ulusuna Baş Sağlığı, diliyorum.

Son Zamanlarda artan Terör olaylarına karşı yılmadan, kararlılıkla, cesaretle ve büyük bir başarıyla mücadele eden Kahraman Türk Ordumuz ve Türk Milletimiz; Tek Vücut olmaya devam edecektir. Terörü yaratanlar, besleyenler ve ona destek olanlar bilmelidir ki, Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü koruma kararlılığı karşısında hiçbir güç duramayacaktır Baba ocağına, Anaların yüreklerine ateşin düştüğü bir ortamda, Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelere, Devletimize, Türk Milleti’ne başsağlığı diliyorum.”