TİTUS ANTAKYA OLARAK ANILMAK GURUR VERİCİ

Titus adlı Rap grubunun kurucusu ve solisti Almanya’da yaşayan Antakya’lı Mehmet Ali Sezen Mazman Medya Show grup radyolarında Cem Pehlivan’ın konuğu oldu. Sezen rap kariyerine nasıl başladığından son şarkılarına kadar birçok konuda bilgi verdi. 
TİTUS ANTAKYA OLARAK ANILMAK GURUR VERİCİ
Sezen, yeteneği olan herkesin rapçi olabileceğini söyledi. Sezen şunları söyledi, ‘’ Müzik kulağı olan yeteneği olan herkes rapçi olabilir. Titus Antakya olarak anılmaktan gurur duyuyorum. Benim şarkılarımın altyapılarını Antakya’dan arkadaşlar yapıyorlar. Bende sözlerini yazıyordum. Almanya ile Türkiye arasında rap kültürü bakımından oldukça farklar bulunmakta. Almanya’da konserler dolu oluyor. Klipler satılıyor, destek veriliyor. Ama burada destek sözde kalıyor. Rap’in çıkışı Almanya’da Kartel ile oldu ancak yayılışı Ceza ile oldu. Benim Almanya’da örnek aldığım isimler Kool Savaş ve Bushido’yu sayabiliriz. Almanya’da olmama rağmen Almanca değil sadece Türkçe sözlerle şarkı yapıyorum. Altyapılarını ona göre ayarlıyorum. Anlamasalar bile Almanlar da konserlere geliyorlar’’VİDEOLARIMIZA SOSYAL MEDYA’DAN ULAŞABİLİRSİNİZ.Titus Antakya olarak anılmak hoşuma gidiyor diyen Sezen sözlerine şöyle devam etti, ‘’ Burada da klip çektim. Elimden geldiğince Antakya’yı tanıtmak istiyorum. Ritim ve Flört ile Rahat Ol isimli şarkılarım internette en çok tıklanan şarkılarım arasında. Bu şarkılarıma da Antakyalı dostlarım katkıda bulunmuştu. Videolarıma dinleyiciler facebook, youtube üzerinden ulaşabiliyorlar. Almanya’da ve Türkiye’de beğendiğim çok ünlü sanatçılar var. Rap dinleyen herkesin bildiği ama başkaları tarafından tanınmayan isimler mevcut. Rap dışında da özgün müzikle uğraşmayı seviyorum’’HALİMDEN MEMNUNUM, İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM .Halimden memnunum, işimi severek yapıyorum diyen Sezen yalnızca 2 şarkısında Hatay ile ilgili sözler ve görüntüler olduğunu ancak ilerleyen zamanlarda Antakya’da daha çok klip çekeceğini söyledi. Sezen, ‘’ Yalnızca 2 şarkımda Hatay’a yer verebildim. Çünkü vaktim yoktu. Ancak bundan sonraki dönemlerde Hatay görüntülerine yer vereceğiz. Görüntülü şarkılara daha çok rağbet gösteriliyor. Bu yüzden kliplerimiz görüntülü oluyor. Bu vesileyle Hatay’ın tanıtımına da katkıda bulunmuş olacağız. Gelecekte hayallerimden biri bu tüm rapçilerin hayalidir Ceza ile düet yapmak var. AİLEM’DEN HER ZAMAN DESTEK ALDIM
Sezen, ‘’Ailemden her zaman destek aldım. İlk sahne deneyimim bir yarışmada olmuştu ve birinci olmuştum. O zamanda ondan sonra da ailemden hep destek gördüm. Benim için önemli olan performansımın iyi olması iken müzik yapımcılarının amacı salonun dolu olmasıdır. Yapımcılar işin ticari kısmına bakıyorlar. Ben Hamburg’da kalıyorum ancak Almanya genelinde konserler veriyoruz. Almanya’da Berlin’de Türk Mahallesi var oradan da yetişen Killa Hakan var. Onu orada herkes tanır. Onun döneminde baskıdan ve zorluktan dolayı sert şarkılar yazdılar. Ancak bizim dönemimizde baskı olmadığı için daha rahat şartlarda müziğimizi yapabiliyoruz. Müziğe başladığım dönemlerde Hakan isimli arkadaşım bana ilk günden beri destek oldu. Başka alanlarda da destek olan birçok arkadaşım var. Türkiye’deki dostlarımıza, hayranlarımıza şarkılarımızı dinlemelerini ve destek olmalarını istiyorum’’ dedi.Program sunucusu Cem Pehlivan dinleyicilere bir müjde verdi. Pehlivan, ‘’İlerleyen günlerde hafta sonları hem Antakya hem de tüm dünyadaki rapçileri tanıtan bir program hazırlıyoruz’’ dedi. 
TİTUS ANTAKYA OLARAK ANILMAK GURUR VERİCİ haberi 03 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle