Türk Dişhekimleri Odası Genel Kurul toplantısı

                     Türk Dişhekimleri Birliği 15. Olağan Genel Kurulu başarıyla tamamlandı.
Türk Dişhekimleri Odası Genel Kurul toplantısı
                                     Türk Dişhekimleri Odası 15. Olağan Genel Kurul’u 8-9-10 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara’da toplanarak çalışmalarını başarıyla tamamladı. Genel Kurul’ a bazı Siyasi Partilerin Genel Başkan Yardımcıları, Meslek Temsilcileri Birlikleri Başkanları, Dekanlar, Dernek Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri, Türk Dişhekimleri Birliği Eski Genel Başkanları ve 34 Dişhekimleri Odası Başkanı ve Delegeleri katıldılar. Açılış konuşmasını yapan Türk Dişhekimleri Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Taner YÜCEL, son 2,5 yılda TDB’nin yapmış olduğu faaliyetleri anlatarak yalnızca meslektaş sorunlarını ortaya koyan değil, aynı zamanda üreten, ürettiği ve çoğu zaman bilimsel kanıta dayalı, bilimsel kanıt olmadığı zaman da Dünya ülkelerinden kabul görmüş örnekleri esas alınarak ortaya koyduğu çözümleri; ilgili kurum, karar verici merci ve yetkililerle paylaşan, bunları büyük bir etik anlayış ve şeffaflık içerisinde çoğulculukla ortaya koymayı tercih eden bir yapı ve yönetim anlayışına  sahip olduğunun altını çizdi.                    YÜCEL; Şeffaf, hesap verebilirlik ilkesinden ödün vermeyen, tüm meslektaşlarının özlük hakkına sahip çıkan, tarafsız, tüm kurumlarla iyi ilişki içerisinde bilgi ve deneyimini paylaşan, lider, örnek, güvenilir bir Türk Dişhekimleri Birliği oluşturduk. Tüm odalarımıza sahip çıkan bir anlayış içerisinde, ben değil biz dedik.” diye konuştu. Genel Kurul’da odamız adına konuşma yapan odamız Başkanı Nebil SEYFETTİN, bölgemizdeki meslektaşlarımızın sorunlarını ve bölgemizde yaşanan ekonomik ve siyasi sorunlar hakkında bilgiler verdi.             Genel Kurul’da odamızı temsil eden Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kurultay Delegeleri şu isimlerden oluştu: 
  1. Nebil Seyfettin
  2. Leyla Ergün
  3. Mithat Baklacı
  4. Behiye Bolgül
  5. Nahiddin Tumani
  6. Mehmet Güzelyurt
  7. Adnan Girişken
  8. Orhan Günal
  9. Ahmet Karbeyaz                        Genel Kurulumuzda Divanı yönetmek üzere odamız Kurultay Delegesi Orhan Günal da divan kuruluna seçilmiştir. İki ayrı grup olarak seçime gidilen genel kurulda, odamızın da desteklediği Prof. Dr. Taner YÜCEL tekrar seçilmiştir. Ayrıca Türk Dişhekimleri Birliği Denetleme Kurulu üyeliğine Hatay Dişhekimleri Odası Kurultay Delegesi Mithat Baklacı seçimde başarısını göstermiştir. Sizlere ve tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
 
 
                                                                                                                                         
                                                                                                                                       
Türk Dişhekimleri Odası Genel Kurul toplantısı haberi 12 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1920 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle