Üniversite Tercih Günleri

2012’de ilk kez İstanbul’da başlayan Üniversite Tercih Fuarı 3. Yılında Türkiye’nin en güneyindeki il, medeniyetler şehri Hatay’da da Üniversite öğrenci adaylarına Merhaba diyecek.
Üniversite Tercih Günleri

 Üniversite Tercih Günleri 29-30 Mayıs’ta Antakya, Büyük Antakya Oteli’nde düzenlenecek.  Etkinlikte 18 üniversite yer alacak. Binlerce öğrenci adayı, Türkiye’nin sayılı üniversitelerini daha yakından tanıma fırsatı bulup doğru karar ve doğru tercih için karar verecek. Antakya Üniversite Tercih Günleri ziyaretçilere 10:00-18:00 saatleri arasında açık olacaktır. Etkinlik davetiyeleri ücretsiz olup fuayelerden veya www.unitercih.com’dan online olarak temin edilebilir.

2012’de ilk kez İstanbul’da başlayan Üniversite Tercih Fuarı 3. Yılında Türkiye’nin en güneyindeki il, medeniyetler şehri Hatay’da da Üniversite öğrenci adaylarına Merhaba diyecek.  Üniversite Tercih Günleri 26-27 Mayıs’ta İskenderun, 1 no’lu Belediye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek.  Etkinlikte 18 üniversite yer alacak. Binlerce öğrenci adayı, Türkiye’nin sayılı üniversitelerini daha yakından tanıma fırsatı bulup doğru karar ve doğru tercih için karar verecek. İskenderun Üniversite Tercih Günleri ziyaretçilere 10:00-18:00 saatleri arasında açık olacaktır. Etkinlik davetiyeleri ücretsiz olup fuayelerden veya www.unitercih.com’dan online olarak temin edilebilir.

 

Üniversite Tercih Günleri haberi 26 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  42320 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle