Vali Doğan dan Şehit Karataşın Ailesine Taziye Ziyareti

Hatay Valisi Rahmi Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan Hanımefendi ile birlikte, 19 Kasım 2019 tarihinde Amasra’da gerçekleştirdiği eğitim dalışı faaliyetinde, şehit olan Sahil Güvenlik Astsubay Kıdemli Üstçavuş Hakan Karataş’ın ilimiz Erzin ilçesinde ikamet eden ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Vali Doğan dan Şehit Karataşın Ailesine Taziye Ziyareti

Gerçekleşen ziyarette şehidimizin ailesi ile bir araya gelerek acılarını paylaşan Vali Doğan, şehidimize bir kere daha Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.  Ziyarette Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından şehidimize dualar edildi.  Ziyarette Vali Doğan ve Gülden Gülüzar Doğan Hanımefendi’ye, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Sg. Kd. Bnb. Oğuz Emre Çiçek ve Erzin Kaymakamı Ahmet Demirci eşlik etti.

Vali Doğan dan Şehit Karataşın Ailesine Taziye Ziyareti haberi 02 Aralık 2019 12:22 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay / Erzin muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup  933 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Muhabir Nejla Çetinoğlu tarafından hazırlanan Vali Doğan dan Şehit Karataşın Ailesine Taziye Ziyareti haberi, Hatay Erzin Yerel Haberleri hatay ili erzin ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2019 yılı içerisinde 933 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Erzin+Yerel+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!