VALİ LEKESİZ ACILI AİLELERİ ZİYARET ETTİ

Vali Lekesiz, gençlik etkinlikleri kapsamında düzenlenen geziden dönerken geçirdikleri elim kaza sonucu yaşamını yitiren iki öğrencimizin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı ve sabır diledi.
VALİ LEKESİZ ACILI AİLELERİ ZİYARET ETTİ
Vali Lekesiz  İl Müftü Vekili Cafer Erol, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Şimşek, Hatay Gençlik Merkezi Şube Müdürü Adnan Gülistan ve diğer ilgililer eşliğinde ilk olarak 8. sınıf öğrencisi Nazife Nur Pehlivan’ın Karlısu Beldesi’nde yaşayan ailesini ziyaret etti.Anne Ayten ve Baba Hanifi Pehlivan’a bir kez daha başsağlığı dileyerek bu tarifsiz acıyı paylaşan Vali Lekesiz, aileye Allah’tan sabır diledi. 
 
Vali Lekesiz daha sonra aynı kazada yaşamını yitiren diğer öğrencimiz Zeynep Sena Özyılmaz’ın Antakya merkezde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Anne Gülay ve baba Hasan Özyılmaz’a başsağlığı dileyen ValiLekesiz, bu acılı günlerinde ailenin yanında olan ve onları yalnız bırakmayan akrabalarına da teşekkür etti. Vali Lekesiz, ‘Hayat bir yolculuk, daha anne karnındayken başlayan bu yolculuk yaşadığımız sürece devam ediyor. Günahsız bir melek olan yavrularımız da şimdi bir yolculuğa çıktılar. Hepimiz bir gün bu yolculuğa çıkacağız. Bu anlamda Allah hepimize hayırlı yaşamak, yaşlanmak ve hayırlı bir yolculuk nasip etsin. Evlatlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerimize sabır diliyorum.’ dedi.