Vali Lekesiz Albay Tuna'yı Kabul Etti

 Vali Lekesiz, ilimize yeni atanan 2. Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay M. Ali Tuna'yı  makamında kabul etti.
Vali Lekesiz Albay Tuna'yı Kabul Etti
 Gerçekleşen kabulde konuşan Vali Lekesiz, Piyade Kurmay Albay M. Ali Tuna’ya yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.Hatay’ın sahip olduğu değerlerle çok özel bir il olduğunu ifade eden Lekesiz, “Bildiğiniz gibi kurumlar arasında koordinasyon, verimli çalışmanın olmazsa olmazlarındandır. Sizin de geçmiş deneyimlerinizle ve birikimlerinizle kurum ve kuruluşlarımızla koordinasyon içerisinde ilimize en iyi şekilde hizmet vereceğinize olan inancım tamdır. Yeni göreviniz tekrar şahsınız, aileniz, ilimiz ve Garnizon Komutanlığımız için hayırlı olsun.” dedi. 
2. Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay M. Ali Tuna da iyi dileklerinden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür ederek, Hatay gibi özel bir ilde görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.Vali Lekesiz ziyaretin anısına Albay Tuna’ya Valiliğimiz tarafından ilimizin kültür hayatına kazandırılan “Hatay Devleti Belgeseli” CD’si verdi.