Vali Lekesiz Hassalılara Veda Etti

Emniyet Genel Müdürü olarak atanan Vali  Lekesiz, veda ziyaretleri kapsamında  Hassa Belediye Başkanlığı’nda Hassalılarla biraraya geldi.
Vali Lekesiz Hassalılara Veda Etti
Belediye toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete Kırıkhan Kaymakamı Hassa Kaymakam Vekili Halil Uyumaz, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, meclis üyeleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, işadamları katıldı.Vali Lekesiz yaptığı konuşmada, pek çok değere sahip olan Hatay’da görev yapmaktan son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Hatay Türkiye’de başka benzeri olmayan özel bir il. Burada hizmet etmek insana çok keyif veriyor. Hem coğrafyası hem insan yapısı Türkiye’nin bir özeti.” diye konuştu.Atalarımızdan devraldığımız bu toprakları daha iyi şartlara getirerek gelecek kuşaklara aktarmak gibi bir sorumluğumuz olduğunu vurgulayan Lekesiz, “Türkiye Cumhuriyeti’ni daha ileriye taşımak sorumluluğunu yerine getirmek; imrenen değil imrenilen bir Hatay’ı ve Türkiye’yi inşa etmekle mümkün. Dünyada bugün olduğundan daha fazla sözü geçen, daha fazla dostluğu aranan bir Türkiye’yi hep beraber inşa etmeliyiz.” dedi.
 
Bunun için ülkemizin olduğu gibi ilimizin ve ilçemizin koşturması, varolan potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini vurgulayan Lekesiz, “Yer altında varolan mermer orada kaldığı sürece sadece servettir, bu serveti zenginliğe dönüştürmek için aklımızı da işin içine katarak birtakım işlemler yapmak gerekir ancak o zaman serveti zenginliğe dönüştürebiliriz. Yaklaşık 5.5 yıllık görev süremiz içerisinde kurum ve kuruluşlarımızla birlikte ortak akılla hareket ederek ilimiz ve ilçemizi bulunduğu noktadan çok daha iyi noktalara getirebilmek için gayret göstermeye çalıştık. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm kesimlere teşekkür ederim.” dedi.Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel de Vali Lekesiz’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Hassa ilçemizde hayati derecede önemi olan projelerin hayata geçirilmesinde verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.Ziyarette söz alan Hassa’lı işadamı Nuri Gündoğdu da, Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı çerçevesinde ilçede yaptığı üretim hakkında bilgi vererek, söz konusu planın hayata geçirilmesinde emekleri olan Vali Lekesiz’e teşekkür etti.Ziyaretin anısına Vali Lekesiz’e bir de plaket verildi.
Vali Lekesiz Hassalılara Veda Etti haberi 20 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  11640 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle