VALİ LEKESİZ Hayırsever İşadamları ile YemeKte

Hatay Valimiz Sayın M. Celalettin Lekesiz,  gerek eğitim alanında gerekse diğer alanlarda ilimize değerli katkıları bulunan hayırsever işadamlarımız ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
 
VALİ LEKESİZ Hayırsever İşadamları ile YemeKte
Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Şefik Fatihoğlu’nun babası Affan Mahallesi fahri İmamı Adnan Fatihoğlu’nun ev sahipliğinde  gerçekleşen yemeğe, İl Jandarma Komutanı J.Alb.Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, Affan Camisi İmamı Mustafa Öcal, işadamları Necmi Asfuroğlu, Emir Kavasoğlu, Adnan Kavasoğlu, Adnan Günay, Emin Çankaya, Fahri Öksüz, Zihni Öksüz, Arif Karaoğlan ve emekli vaiz Abdülmecit Erçin katıldı. 
Hatay Valimiz Sayın M. Celalettin Lekesiz, insanların yüzyıllardır sevgi, barış ve hoşgörü içerisinde yaşadığı ilimizde, bu hoşgörü ve sevgi ortamının bugün de devam ettirilmesine ve bu ortamın korunmasına katkı sunan ilimizin tüm dinamiklerine ve Hataylılara teşekkür etti. 
Lekesiz, ilimizin ve ülkemizin bugün olduğundan çok daha iyi yerlere gelebilmesi için, tüm kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle, oda ve borsamızla kısacası ilin tüm dinamikleri ile  hep birlikte koşturduğumuzu da vurgulayarak, ‘İlimizi çok daha iyi yerlere götürebilmek için sürdürdüğümüz bu yarışta işadamlarımızın katkısı ve desteği de şüphesiz çok büyük. Gerek eğitim, gerek sağlık, gerekse diğer alanlarda ilimize sağladıkları katkılardan dolayı şu an burada bulunan işadamlarımız nezdinde tüm hayırsever işadamlarımıza teşekkür ediyorum.’ dedi.