Vali Lekesiz İl Genel Meclisinde siyasi parti gruplarını ziyaret etti

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İl Genel Meclisinde grubu bulunan siyasi parti gruplarını ziyaret etti.
Vali Lekesiz İl Genel Meclisinde siyasi parti gruplarını ziyaret etti
 İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhittin Şahin ile İl Özel İdaresine giden Vali Lekesiz, AK Parti, CHP ve MHP İl Genel Meclisi Gruplarını ayrı ayrı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
     Lekesiz, ziyaretin amacının yapılan hizmetleri paylaşmak ve yeni yıllarını kutlamak olduğunu belirterek, geçen yıl yapılması planlanan bin 161 projenin yıl sonu itibarıyla bin 54'ünün tamamlandığını söyledi.

     Geri kalan projelerin de Ağustos ayına kadar tamamlanacağını vurgulayan Lekesiz, şunları kaydetti:
     ''2009'un sonlarından beri yerleştirmeye çalıştığımız sistem artık rayına oturdu. Böyle bir yapının sağlıklı yürüyebilmesi senkronizasyon, koordinasyon, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayla olur. Bu müthiş bir sonuç. Bunda hepinizin payı, katkısı var. Bu ahenk, uyum, senkronizasyon olmasa, bu hizmetler bu kadar sağlıklı yürümez. Köyde hizmet bekleyen vatandaşlarımızın da yolu çamurdan kurtulmaz. Gerçekten uyumlu güzel bir çalışma var. Emeği olan herkese teşekkür ederim.''
     İl Genel Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin grup başkanvekilleri ise kentte güzel çalışmalar yürütüldüğünü ve önemli projeler üretildiğini bildirerek, mecliste sorumluluk duygusu ile uyum içerisinde çalışmaya devam ettiklerini ve bundan sonra da devam edeceklerini ifade ettiler.