VALİ LEKESİZ İN VEDA ZİYARETLERİ

 Vali  Lekesiz,  Erzin İlçe Belediye Başkanı Kasım Şimşek’i ziyaret etti.
VALİ LEKESİZ İN VEDA ZİYARETLERİ
Erzin Kaymakamı İskender Yönden’in de katıldığı ziyarette konuşan Vali Lekesiz,  Şimşek’i yeniden Başkan seçilmesinden dolayı kutlayarak başarılar diledi.Vali Lekesiz, ilimizin Büyükşehir olması ile beraber, ilçe belediyelerinin görev, yetki ve sorumluluk alanlarının arttığını hatırlatarak, “Bilindiği üzere tüm kurumların varlık sebebi vatandaşa hizmet etmektir. Vatandaşımızı gördüğümüz zaman yetkilerimizi değil, sorumluluklarımızı hatırlamalıyız. Sizin de geçmiş dönemlerden edindiğiniz bilgi, birikim ve deneyimle bu bilinç doğrultusunda görev yapacağınıza olan inancım tamdır.” dedi.Lekesiz, ziyaretin Başkan Şimşek’e “Hayırlı olsun” ziyaretinin yanı sıra “Veda” ziyareti de olduğunu ifade ederek, “Yaklaşık 5.5 yıldır Hatay’da görev yapıyorum ve bu kadar özel bir ilde görev yapmaktan da son derece keyif aldım. Şimdi  Emniyet Genel Müdürü olarak ülkemize, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğim. Üzerinizde hakkım yoktur ama varsa da helal olsun, siz de bana hakkınızı helal edin."diye konuştu.Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek de ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Vali Lekesiz’e nezaketinden dolayı teşekkür etti ve yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.
 
 Vali Lekesiz, "Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Genelgesi" ile Aydın’ın Didim ilçesine tayini çıkan Erzin Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti
Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanan Vali Lekesiz, ziyaretin  aynı zamanda bir "veda ziyareti" olduğunu da hatırlatarak, “Hatay çok özel, çok güzel bir coğrafya. Burada sizlerle birlikte görev yapmaktan son derece keyif aldım. Hakkım varsa helal olsun, siz de hakkınızı helal edin. Ankara’da bir eviniz olduğunu da unutmayın.” dedi. 
Erzin Kaymakamı İskender Yönden ise, Vali Lekesiz’in ziyaretinden ve iyi dileklerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, görev süresi içerisinde kendisine ve kurumuna verdiği manevi desteklerden dolayı teşekkür etti.