Vali Lekesiz Reyhanlı İlçe Esnafını Ziyaret Etti

Lekesiz, “Esnafımızı Dinlemek, Varsa Sorunlarına Çözüm Üretmek Üzere Biraradayız”
Vali Lekesiz Reyhanlı İlçe Esnafını Ziyaret Etti
Vali Lekesiz, kaymakamlar toplantısını gerçekleştirmek üzere geldiği Reyhanlı ilçemizde, toplantı öncesinde esnaf ziyaretinde bulundu.Gerçekleşen ziyarette Vali Lekesiz’e, Vali Yardımcıları Kadim Doğan, Orhan Mardinli, Şahin Bayhan, H. Volkan Köksal, Fahrettin Göncü, Ahmet Ertan Yücel ve Mehmet Eriş, İlçe Kaymakamları, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu eşlik etti. 
Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları işyerlerinde ziyaret ederek çay sohbetlerine katılan Vali Lekesiz, esnafa hayırlı işler diledi, hal ve hatırlarını sordu.İlçede yürütülen bazı faaliyetlerle ilgili olarak esnafımıza bilgi de veren Vali Lekesiz, “Kaymakamlar toplantısını her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştiriyoruz.
 
 Bu vesileyle, hem hal hatır sormak hem de varsa taleplerinizi ve sorunlarınızı dinlemek üzere sizlere biraraya geliyoruz. Resmi kurum ve kuruluşlarımızın işleyişinde sizleri zor durumda bırakan herhangi bir aksaklık yaşayıp yaşamadığınızı ya da varsa başka sıkıntılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizleri dinlemek, varsa sorunlarınıza yasalar çerçevesinde çözüm üretmek üzere buradayız.” dedi.Vali Lekesiz ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkür eden ilçe esnafı ise, geçtiğimiz yıl yaşanan ve milletçe hepimizi derinden üzen patlama sonrasında Devletimizin; yaraların sarılması noktasındaki çabasının memnuniyet verici olduğunu, giden canları geri getirmenin mümkün olmamakla beraber, hayatın devamlılığı noktasında ekmek kapısı olan işyerlerinin uğradığı maddi kayıpların çok kısa süre içerisinde karşılanmış olmasının memnuniyet verici olduğunu dile getirdiler.