VALİ TOPACA’ YA BASK SAHİP ÇIKTI

Kısa adı <strong>BASK</strong> olan Bağımsız Kamu G&ouml;revlileri Sendikası Hatay İl Temsilcisi Abdullah G&Uuml;L ve BASK HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ ONURSAL BAŞKANI Metin YILMAZ ile yaptığı ortak a&ccedil;ıklamada , &ldquo; Kamu g&ouml;revlisi olması m&uuml;nasebeti ile Hatay Valisi Sn. TOPACA&rsquo;YA y&ouml;nelik iddiaları Kocaeli BASK İl Temsilciliği ile ortak yapmış olduğumuz araştırma sonucunda, acımasız ve mesnetsizce yapılmış bir saldırı olduğu ortaya &ccedil;ıkmıştır&rdquo; dedi;&nbsp;
VALİ TOPACA’ YA BASK SAHİP ÇIKTI
Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında HATAY Valimiz Sn TOPACA’YA yönelik çıkan çarpıtılmış haberler, huzur ve düzen ortamının bozulmasına vurulmuş bir darbedir.Kocaeli BASK İl Başkanlığı ile gerçekleşen görüşmelerimiz ve yaptığımız çalışmalar sonucu; Sayın Valimiz hakkında ortaya atılan iddiaların yalan ve iftiralardan mevcut olduğu ortaya çıkmıştır. Bahsi gecen harcamaların sadece tuvaletlerde kullanıldığı algısı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Aksine valilik binasının komple bir katında yapılmış tadilatın bedelidir. Ayrıca Yargıtay Başsavcılığı’nın incelemesinde hukuken kovuşturmaya yer olmadığına dair karar vermiştir. Bütün bu gelişmeler açıkça yalan ve iftiralar ile huzur ortamının bozulmasına yönelik bir komplo ürünüdür. Biz BASK olarak bugüne kadar nasıl haksızlığın karşısında olduysak, her daim haklının ve hakkın yanında olmayı ilke edinmiş bir sendikayız.Abdullah Gül, açıklamasının sonunda: “Hatay gibi dünya barışına örnek medeniyetlerin beşiği olan bir ilin valisi olan Sn. Ercan TOPACA’YA yönelik bu iftira kampanyasını şiddetle kınıyoruz.  BAĞIMSIZ KAMU GÖREVLİLERİ SENDİKASI KONFDERASYONUNA bağlı tüm temsilciliklerimiz, başta  Hatay Valimiz Sn. TOPCA ve tüm kurumlar ile işbirliği ve dayanışma içerisinde Hatay’a hizmet etmeye devam edeceğiz ” dedi. 
         Abdullah GÜL
                                                                                                  BASK Hatay İl Temsilcisi                                                            
VALİ TOPACA’ YA BASK SAHİP ÇIKTI haberi 27 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2270 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle