VELİLERLE ELELE VAN A YARDIM

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Veli, Öğretmen ve Öğrencilerin katılımıyla Van’daki depremzede çocuklara yardım kampanyası düzenledi.
VELİLERLE ELELE VAN A YARDIM
 Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Öğretmenlerinden Oya YAMAN TÜZÜNER öncülüğünde diğer bütün öğretmenlerin katılımıyla bütün velilere ulaşılarak muhtaç durumdaki çocuklara kıyafet yardımı yapılacağı ve yapılacak yardımların Van’da depremzede çocuklara gönderileceği duyuruldu. Veliler Van’daki Depremzede çocuklar için yardım toplanacağını duyunca yüksek hassasiyet göstererek ellerinde bulunan temiz ve kullanışlı kıyafetlerin yanında satın aldıkları kıyafetleri de okulda bulunanyardım kutusuna bırakarak destekte bulundular. Bu kampanya 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde büyük bir katılımla sonuçlandı. Kampanya çocuk kıyafetlerine hitap etmesine rağmen velilerin yoğun yardım istekleri sayesinde bebek kıyafetlerinden yetişkinkıyafetlerine kadar bütün yaş gruplarına hitap eden yardımlar toplandı. Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu personeli katkıda bulunan bütün velilere sonsuz teşekkür ettiklerini ilettiler. Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu İdareci ve Öğretmenleri olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini ve her zaman bu tür projelere destek vereceklerini belirttiler. Bizler de bu duyarlı davranışlarından dolayı başta fikir sahibi Oya YAMAN TÜZÜNER olmak üzere Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulunun Müdürü, Müdür Yardımcıları, Öğretmenleri ve Hizmetlilerine teşekkür ederiz.
OKULUN FACEBOOK ADRESİ:WWW.facebook.com/groups/vhbao
OKULUN WEB ADRESİ:www.vhbao.meb.k12.tr
tel: 0326 223 00 71
VELİLERLE ELELE VAN A YARDIM haberi 17 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  56340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle