YAMAN GÜNIŞIĞI'NDA KONUŞACAK

Günışığı radyo gündem programı; Başta Hatay bölgesi olmak üzere,yurt içi ve yurt dışında aranılan ve dinlenilen program olma özelliğini koruyor... Günışığı radyo gündem programında, 2014 yerel seçimlerine doğru yol alırken adayları ağırlamaya devam ediyoruz.
YAMAN GÜNIŞIĞI'NDA KONUŞACAK
Günışığı radyo gündem programı; Başta Hatay bölgesi olmak üzere,yurt içi ve yurt dışında aranılan ve dinlenilen program olma özelliğini koruyor... Günışığı radyo gündem programında, 2014 yerel seçimlerine doğru yol alırken adayları ağırlamaya devam ediyoruz.05 Mart 2014 Çarşamba günü saat:16:00’dan itibaren, ''CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Yaman’’canlı yayın söyleşi konuğu olacak...Günışığı radyo gündem programı; (89.2 Akdeniz radyo, 90.7 Dost radyo ve 97.3 Süper SHOW radyo) www.mazmanmedya.com ‘dan aynı anda ORTAK ve CANLI yayın olarak dinlenilebilecektir.

Soru ve görüşler,''0 326 214 37 37'' nolu telefondan iletilebilecektir...
YAMAN GÜNIŞIĞI'NDA KONUŞACAK haberi 04 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  38695 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle