YENİ BAKANLAR KURULU AÇIKLANDI

ADALET BAKANI ERGİN'İN BABASI İSMET ERGİN: -''GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞINA VE YARIM KALAN İŞLERİNİ TAMAMLAYACAĞINA İNANIYORUM'' -AK PARTİ İL BAŞKANI KİMYECİ: ''ERGİN'İN KABİNEDE YENİDEN ADALET BAKANI OLARAK GÖREV YAPACAK OLMASI HEM KENTİMİZ HEM DE ÜLKE İÇİN BÜYÜK BİR AVANTAJ''
YENİ BAKANLAR KURULU AÇIKLANDI
Yeni kabinede Adalet Bakanlığına getirilen Sadullah Ergin'in babası İsmet Ergin, ''Güzel işlere imza atacağına ve yarım kalan işlerini tamamlayacağına inanıyorum'' dedi.
     Bakan Ergin'in Adnan Menderes Caddesi'nde oturan babası İsmet Ergin, AA muhabirine, oğlunun tekrar Adalet Bakanı olamasından dolayı çok memnun ve mutlu olduğunu söyledi.
     Oğlunu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a emanet ettiğini ifade eden baba Ergin, ''Oğlumun bu ülke için hayırlı işler yapacağına inanıyorum. Çocukluğundan beri çalışkandı. Okulda da hep iyi notlar alırdı. Şimdi de Adalet Bakanlığında güzel işlere imza atacağına inanıyorum. Yarım kalan işlerini tamamlayacağına inanıyorum'' diye konuştu. 
             
           
     AK Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci de, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineyi sevinçle karşıladıklarını söyledi.
     Ergin'in bakanlık yaptığı dönemde ve öncesinde kentin bu güne kadar alamadığı hizmetleri almasında öncülük ettiğini ifade eden Kimyeci, şunları kaydetti:
     ''Ergin'in kabinede yeniden Adalet Bakanı olarak görev yapacak olması hem kentimiz hem de ülke için büyük bir avantaj. Ergin, sayesinde kentimiz çok güzel hizmetlere kavuştu. Kentteki birçok projenin altında Ergin'in imzası var.
     Yeniden Adalet Bakanlığına getirilen Ergin'in Hatay'ın öncelikle büyükşehir statüsüne kavuşturulması konusunda çalışma yapacağı bekliyoruz. Ayrıca seçim sürecinde söz verdiği 750 yataklı hastanenin hayata geçirilmesi konusunda çaba göstereceğini biliyoruz. Artık kentimiz, Ergin sayesinde daha güzel hizmetlere kavuşacak, modern daha modern bir yer haline gelecek.''
YENİ BAKANLAR KURULU AÇIKLANDI haberi 06 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  57260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle