YILLARDIR YAPILMAYAN HİZMETLERİ BAŞKAN SAVAŞ YAPTI‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), içmesuyu şebekesi bulunmayan yeni yerleşim yerlerine şebeke döşeme çalışmalarının sürdüğünü belirtti. İlimizin muhtelif yerlerinde yapılan yeni yerleşim yerlerinin içmesuyu yönünden sıkıntı yaşamaması adına içmesuyu şebekesi döşeme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten İdare, bu çerçevede Altınözü ilçesine bağlı Atayurdu Mahallesi’ne 63’lük borularla 450 metre yeni içmesuyu şebekesinin çekildiğini ve 3 eve yeni abone bağlantısının verildiğini aktardı.
YILLARDIR YAPILMAYAN HİZMETLERİ BAŞKAN SAVAŞ YAPTI‏
Genel Müdürlük, ayrıca Hatay genelinde bakımsızlıktan işlemez hale gelen eski içmesuyu hatlarında da yenileme çalışmalarının yapıldığına dikkat çekerek, yapılan çalışmalar birlikte kesintilerin önüne geçtiklerini bildirdi. Altınözü, Yayladağı, Belen ve Samandağ ilçelerinde hayata geçen “50 Yılın İçmesuyu Seferberliği” projesi kapsamındaki çalışmalarda önemli mesafe katedildiğini hatırlatan HATSU Genel Müdürlüğü, Atayurdu’nda yapılan çalışmada 1 kepçe ve 5 personelin görev yaptığını açıkladı.Yürütülen çalışmalara yönelik görüşlerini aktaran Atayurdu Mahalle Muhtarı Şaban Kart, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve HATSU Genel Müdürlüğü’ne yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Daha önceki yıllarda yapılmayan hizmetler Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın göreve gelmesiyle birlikte en kısa zamanda bize yapıldı. Yeni yerleşim alanlarımıza da en kısa zaman suyumuz geldi” dedi.HATSU’nun yaptığı hizmetlerden oldukça memnun olduklarını söyleyen Atayurdu Mahalle Muhtar Azası Hüseyin Bulut, “Yerleşim alanımıza söyler söylemez HATSU suyumuzu getiriyor. Çok teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.  
YILLARDIR YAPILMAYAN HİZMETLERİ BAŞKAN SAVAŞ YAPTI‏ haberi 10 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Altınözü muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1120 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle