KORAY KASABI FIRINLI KEBAP ANTAKYA

Günlük Kesim Et çeşitleri kağıt ve Tepsi Kebabı Lahmacun pide çeşitleri çökelekli ısbanaklı katıklı biberli ekmek tavuk kağıt Kebabı

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
HARAPARASI MAH. 113.SOKAK SABAHAT YILMMAZ İŞHANI.NO:8 [KÖY GARAJARI CİVARI EKİN DERSHANESI ARKAS)  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
28.11.2014 - 16.10.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Koray Kasabı Fırınlı Kebap Firması Garip Topuz Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Sıcak ve Soğuk İçecek, Fırınlı Kasap sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 273 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 2 kişi tarafından aranmıştır.
Koray+Kasabı+Fırınlı+Kebap+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Koray Kasabı Fırınlı Kebap Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Koray Kasabı Fırınlı Kebap İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Koray Kasabı Fırınlı Kebap Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Koray Kasabı Fırınlı Kebap Hakkında

Koray Kasabı Fırınlı Kebap Firmamız Garip Topuz Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Haraparası Mahallesi HARAPARASI MAH. 113.SOKAK SABAHAT YILMMAZ İŞHANI.NO:8 [KÖY GARAJARI CİVARI EKİN DERSHANESI ARKAS) Adresinde faaliyettedir.
Koray Kasabı Fırınlı Kebap Kebapçılar, Sıcak ve Soğuk İçecek, Fırınlı Kasap, Kasaplar, Lahmacun ve Pide, Paket Sipariş, Kağıt ve Tepsi Kebabı, Katıklı Ekmek sektörlerinde hizmet vermektedir.
Koray Kasabı Fırınlı Kebap Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Koray Kasabı Fırınlı Kebap firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Koray Kasabı Fırınlı Kebap firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2019 Cuma Günü 08:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 225 16 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 712 11 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 273 kişi Ziyaret etmiş, 2 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 1 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.