Asma Tavan Firmaları

Adres: Dursunlu Mh. Atatürk Cd. Tahsin Hizmetçi Apt. No:17
Beğeni: 2 kişi beğendi Firma Türü: normal
2 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Ekinci Mah. Atatürk Cad. No:241
Beğeni: 10 kişi beğendi Firma Türü: normal
10 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Alsancak Mh. Çevre Yolu Üzeri No:160/A
Beğeni: 4 kişi beğendi Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Cumhuriyet Mah. 311.Sk. No: 8
Beğeni: 6 kişi beğendi Firma Türü: normal
6 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: CUMHURİYET CAD. TEDAŞ YANI GENÇ APT. NO:57
Beğeni: 4 kişi beğendi Firma Türü: normal
4 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Karaağaç Mh. Atatürk Cad. No:62
Beğeni: 1 kişi beğendi Firma Türü: normal
1 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: ATATÜRK CD. ÜRGEN APT. ALTI VALİ ÜRGEN ALANI (VALİ GÖBEĞİ)
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: gold
8 kişi beğendi.
Firma Türü: gold
Adres: Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Aşkaroğlu Apt. No:46/A
Beğeni: 8 kişi beğendi Firma Türü: normal
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Adres: Danli Urfa hilvan yeni mahalle gölcük caddesi no 65
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Şenkonak Mh. Atatürk Cd. No:257/B
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Asma Tavan - Asma Tavan firmaları 116 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Asma Tavan Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Asma Tavan sektöründe 116 adet firma bulunmaktadır, Asma Tavan sektörü 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 32574 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Asma Tavan sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Asma Tavan, En Popüler Asma Tavan, En Çok Aranan Asma Tavan, En Beğenilen Asma Tavan, En İyi Asma Tavan, En Yeni Asma Tavan, En Yakın Asma Tavan, En Güncel Asma Tavan, Asma Tavan Nerede?
Adana Asma Tavan, Adıyaman Asma Tavan, Afyonkarahisar Asma Tavan, Ağrı Asma Tavan, Aksaray Asma Tavan, Amasya Asma Tavan, Ankara Asma Tavan, Antalya Asma Tavan, Ardahan Asma Tavan, Artvin Asma Tavan, Aydın Asma Tavan, Balıkesir Asma Tavan, Bartın Asma Tavan, Batman Asma Tavan, Bayburt Asma Tavan, Bilecik Asma Tavan, Bingöl Asma Tavan, Bitlis Asma Tavan, Bolu Asma Tavan, Burdur Asma Tavan, Bursa Asma Tavan, Çanakkale Asma Tavan, Çankırı Asma Tavan, Çorum Asma Tavan, Denizli Asma Tavan, Diyarbakır Asma Tavan, Düzce Asma Tavan, Edirne Asma Tavan, Elazığ Asma Tavan, Erzincan Asma Tavan, Erzurum Asma Tavan, Eskişehir Asma Tavan, Gaziantep Asma Tavan, Giresun Asma Tavan, Gümüşhane Asma Tavan, Hakkari Asma Tavan, Hatay Asma Tavan, Iğdır Asma Tavan, Isparta Asma Tavan, İstanbul Asma Tavan, İzmir Asma Tavan, Kahramanmaraş Asma Tavan, Karabük Asma Tavan, Karaman Asma Tavan, Kars Asma Tavan, Kastamonu Asma Tavan, Kayseri Asma Tavan, Kıbrıs Asma Tavan, Kilis Asma Tavan, Kırıkkale Asma Tavan, Kırklareli Asma Tavan, Kırşehir Asma Tavan, Kocaeli Asma Tavan, Konya Asma Tavan, Kütahya Asma Tavan, Malatya Asma Tavan, Manisa Asma Tavan, Mardin Asma Tavan, Mersin Asma Tavan, Muğla Asma Tavan, Muş Asma Tavan, Nevşehir Asma Tavan, Niğde Asma Tavan, Ordu Asma Tavan, Osmaniye Asma Tavan, Rize Asma Tavan, Sakarya Asma Tavan, Samsun Asma Tavan, Şanlıurfa Asma Tavan, Siirt Asma Tavan, Sinop Asma Tavan, Şırnak Asma Tavan, Sivas Asma Tavan, Tekirdağ Asma Tavan, Tokat Asma Tavan, Trabzon Asma Tavan, Tunceli Asma Tavan, Türkiye Asma Tavan, Uşak Asma Tavan, Van Asma Tavan, Yalova Asma Tavan, Yozgat Asma Tavan, Zonguldak Asma Tavan illerindeki Asma Tavan sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Asma tavan, dekoratif bir görünüm, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan,t-24 taşıyıcı sistem, clip-in taşıyıcı sistem ve taşyünü asma tavan,metal asma tavan,karopan,pvc(plastik asma tavan) gibi kaplamalardan oluşan bir yapı malzemeleridir.. Yapılarda tavandaki kötü ve hoş durmayan görüntüyü önlemek amacıyla asma tavan uygulamasına ihtiyaç duyulmuştur. 

Günümüzde çokça tercih edilen asma tavan oldukça geniş bir iş alanı da oluşturmuştur.

 

iyi aydınlatma seçeneklerini sunar.Aama tavanlar da aydınlatmanın en iyi yapılmasında ve enerji tasarrufunda da rol oynamaktadır. Asma tavanlar sesi yutar ve ses yalıtımını artırır.

Asma tavanın gürültünün azaltılması çalışma verimliliğini ve konforu arttırır. Yüksek ses yutma özelliğine sahip malzemelerden üretilen asma tavanlar gürültüyü azaltır ve belirlenmiş şartlara uygun olacak şekilde odadan odaya ses yalıtımını arttırır. 

Ses Yalıtımı Ses iyi kontrol edilmediği zaman rahatsız edici olabilir. Yan odadan veya dışardan gelen ses ve bunlarla birlikte yankılanma gibi. Bu rahatsız edici durumlardan kurtulmak için mimaride doğru akustik tasarımlar çok önem kazanmaktadır.Böylelikle doğru tespitlerle doğru ürün kullanımı çok önem arz eder.

asma tavan,asma tavancılar,asma tavan ustası,asma tavan ustaları,asma tavan fiyatları,asma tavan nereden alınır,asma tavan kime yaptırılır,asma tavan ne işe yarar?