Gaziantep Poliklinikler Firmaları

Adres: Atakent Mh. 36. Sokak, No: 4, Atmaca Aprt.,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Yeşilova Mh. H. Korutürk Caddesi, No: 30a,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Vatan Mh. 66. Cadde,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Gaziantep Poliklinikler - Poliklinikler Gaziantep firmaları 357 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Gaziantep Poliklinikler Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Gaziantep Poliklinikler Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Gaziantep Poliklinikler sektöründe 357 adet firma bulunmaktadır, Poliklinikler sektörü 06 Aralık 2019 Cuma günü tarihi itibari ile 20474 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Gaziantep Poliklinikler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Gaziantep Poliklinikler, En Popüler Gaziantep Poliklinikler, En Çok Aranan Gaziantep Poliklinikler, En Beğenilen Gaziantep Poliklinikler, En İyi Gaziantep Poliklinikler, En Yeni Gaziantep Poliklinikler, En Yakın Gaziantep Poliklinikler, En Güncel Gaziantep Poliklinikler, Gaziantep Poliklinikler Nerede?
Gaziantep İlindeki Araban Poliklinikler, Gaziantep Merkez Poliklinikler, İslahiye Poliklinikler, Karkamış Poliklinikler, Nizip Poliklinikler, Nurdağı Poliklinikler, Oğuzeli Poliklinikler, Şahinbey Poliklinikler, Şehitkamil Poliklinikler, Yavuzeli Poliklinikler ilçelerindeki Poliklinikler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Gaziantep Poliklinikler Hakkında Detaylı Açıklama

Ayakta tedavi edilme yeri veya poliklinik, tedavi için hastaneyi ziyaret eden ve sağlık sorunları olan insanlar için bir klinik ve hastane bölümünün bir parçasıdır, ancak bu sefer bir yatak gerektirir veya gece boyunca bakım yapmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Poliklinik hizmetleri çok iyi bir şekilde organize edilmelidir. • Vatandaşların bu hizmeti alırken tüm hizmet birimlerinden en ideal şekilde yararlanmalarının sağlanması için poliklinikler kapsamlı hizmet verecek niteliklerle donatılmış olmalıdır.

AMAÇ; Sağlık hizmeti sunumunda hizmet kalitesini artırmak , Sürekli gelişimi sağlamak, sağlık bakımına ihtiyaç duyan bireylerin ve sağlık hizmeti verenlerin hukukunu ve güvenliğini en üst düzeyde korumak ,İsraf etmeksizin kaynakları en etkili yolla kullanmaktır.

Poliklinik Hizmetleri: Hasta kayıt birimi, Danışma birimi,Karşılama ve yönlendirme hizmetleri, Belirlenen sürede hizmet,Hekim seçebilmeye yönelik bir düzenleme, Hekim odaları, kabul ve muayene uygun nitelikte,Tuvaletlerin temizliği,Bebek bakımı ve emzirme odası.