Mersin Poliklinikler Firmaları

Yer: Mersin
Adres: İhsaniye Mh. 49. Sokak, No: 5,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yer: Mersin
Adres: İhsaniye Mh. 49. Sokak, No: 5,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Kültür Mh. 4314 Sk. Çamlıbel TEB Bankası Arkası No:8 Çamlıbel / Mersin
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Mersin Poliklinikler - Poliklinikler Mersin firmaları 358 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Mersin Poliklinikler Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Mersin Poliklinikler Alternatif Arama Seçenekleri
Mersin Poliklinikler sektöründe 358 adet firma bulunmaktadır, Poliklinikler sektörü 12 Kasım 2019 Salı günü tarihi itibari ile 19533 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Mersin Poliklinikler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Mersin Poliklinikler, En Popüler Mersin Poliklinikler, En Çok Aranan Mersin Poliklinikler, En Beğenilen Mersin Poliklinikler, En İyi Mersin Poliklinikler, En Yeni Mersin Poliklinikler, En Yakın Mersin Poliklinikler, En Güncel Mersin Poliklinikler, Mersin Poliklinikler Nerede?
Mersin İlindeki Akdeniz Poliklinikler, Anamur Poliklinikler, Aydıncık Poliklinikler, Bozyazı Poliklinikler, Çamlıyayla Poliklinikler, Erdemli Poliklinikler, Gülnar Poliklinikler, Gülnar (gülpınar) Poliklinikler, Mersin Merkez Poliklinikler, Mezitli Poliklinikler, Mut Poliklinikler, Silifke Poliklinikler, Tarsus Poliklinikler, Toroslar Poliklinikler, Yenişehir Poliklinikler ilçelerindeki Poliklinikler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Mersin Poliklinikler Hakkında Detaylı Açıklama

Ayakta tedavi edilme yeri veya poliklinik, tedavi için hastaneyi ziyaret eden ve sağlık sorunları olan insanlar için bir klinik ve hastane bölümünün bir parçasıdır, ancak bu sefer bir yatak gerektirir veya gece boyunca bakım yapmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Poliklinik hizmetleri çok iyi bir şekilde organize edilmelidir. • Vatandaşların bu hizmeti alırken tüm hizmet birimlerinden en ideal şekilde yararlanmalarının sağlanması için poliklinikler kapsamlı hizmet verecek niteliklerle donatılmış olmalıdır.

AMAÇ; Sağlık hizmeti sunumunda hizmet kalitesini artırmak , Sürekli gelişimi sağlamak, sağlık bakımına ihtiyaç duyan bireylerin ve sağlık hizmeti verenlerin hukukunu ve güvenliğini en üst düzeyde korumak ,İsraf etmeksizin kaynakları en etkili yolla kullanmaktır.

Poliklinik Hizmetleri: Hasta kayıt birimi, Danışma birimi,Karşılama ve yönlendirme hizmetleri, Belirlenen sürede hizmet,Hekim seçebilmeye yönelik bir düzenleme, Hekim odaları, kabul ve muayene uygun nitelikte,Tuvaletlerin temizliği,Bebek bakımı ve emzirme odası.