Kongreler iptal edildi

AK Parti Hatay İl Başkanlığı, 14 Mart Cumartesi başlaması planlanan ilçe kongrelerinin tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

Sağlık Bakanlığı’nın Korona Virüs salgınına yönelik almış olduğu tedbirler kapsamında ilçe kongrelerinin iptal edildiğini duyuran AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini belirtti. Başkan Yeloğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanlığımızın özenli çalışmaları ile Korona Virüs salgınını en az hisseden ülkelerden biriyiz. Bunun bu şekilde devam etmesi ve salgının yayılmaması için tokalaşmalardan, kalabalık alanlardan mümkün olduğunca uzak durmamız gerekiyor. Bu sebeple ilçe kongrelerimizi ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. Ülkemizde ve dünyada bir an önce Korona Virüs salgının son bulmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kongreler iptal edildi haberi 17 Mart 2020 13:21 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Ak Parti Hatay İl Teşkilatı adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Siyasi Parti Teşkilatları sektörüne eklenmiş olup  273 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
Kongreler iptal edildi haberi, Hatay Hatay Merkez Politika Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Politika kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 273 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kongreler+Iptal+Edildi Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kongreler iptal edildi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/politika/kongreler-iptal-edildi-234901 #Kongreler #iptal #edildi #Kongreleriptal #iptaledildi #Kongreleriptaledildi