CHP SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR

CHP Parti okulu Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Suçıkağı köyünde meyve sebze toplama ve çapalama işlerine yardımcı oldular.

CHP SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR
 Chp ilçe yöneticileri Yusuf MANSUROĞLU, Nurhayat KILINÇ , üye Veysel DAĞ ve Mehmet UYSAL’ın gerçekleştirdiği projede Suçıkağı köyünde bir araya gelinerek sebze meyve toplama ve bahçe düzenleme işlerinde yardımcı olundu. Suçıkağı köyü sakinleri CHP’lilere teşekkür ederek şunları söylediler. Bizlerle birlikte olmanız ve çiftçiliğin zorluğunu yerinde yaşayarak görmeniz bizleri çok memnun etti. Yardımlarınız için teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz .
  
CHP İlçe yöneticisi Yusuf MANSUROĞLU’da CHP ‘nin her zaman halkla birlikte olduğunun altını çizerek halka inilmez halkın huzuruna çıkılır bugün burada köyde yaşayan kardeşlerimizle bir araya gelmekten çok mutluyuz zaten sürekli iç içeyiz devamlı köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çiftçi kardeşlerimiz emek ve alınterinde  bu ülkenin özverili bireyleridir. Her zaman onların yanındayız ayrıca misafirperverliğinden ötürü Suçıkağı halkına çok teşekkür ediyoruz dedi.