HER MAHALLEYE PARK

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın her mahalleye bir park sözü üzerine Samandağ’a yeni Parklar kazandırılıyor.

Tekebaşı Mahallesi’nde “Mesut Cilli Parkı” ve Yeni Mahalle’de “Yağmur&Gökhan Çobancı Parkı” nın açılışları gerçekleşti.

13 Ekim 2020 Salı günü saat 16.00’da gerçekleşen açılışa Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Samandağ Beleyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri katıldı.

Önümüzdeki hafta 2 parkın daha açılışının yapılarak vatandaşların hizmetine sunulacağının müjdesini veren Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, yaptığı açılış konuşmasında; “Her mahallemize bir park ve taziye evi kazandıracağız diye bir sözümüz vardı ve o sözümüzü tutuyoruz. Geçtiğimiz hafta 2 tane taziye evinin açılışını gerçekleştirdik. İlçemize nefes aldıracak alanlar oluşturmak adına önemli çalışmalara imza atıyoruz. İlçemiz, Tekebaşı Mahallesi ‘Mesut Cilli Parkı’ ve Yeni Mahalle “Yağmur&Gökhan Çobancı Parkı”nın açılışını gerçekleştirdik. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Önümüzdeki hafta 2 tane parkımızın daha açılışını yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Yeni parklarımızın mahallelerimize ve tüm Samandağımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

HER MAHALLEYE PARK haberi 16 Ekim 2020 17:19 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Samandağ Belediyesi adına Hatay / Samandağ muhabirimiz Ragibe Gülen tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  328 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
HER MAHALLEYE PARK haberi, Hatay Samandağ Yerel Haberleri hatay ili samandag ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 328 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Her+Mahalleye+Park Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HER MAHALLEYE PARK Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/her-mahalleye-park-235308 #HER #MAHALLEYE #PARK #HERMAHALLEYE #MAHALLEYEPARK #HERMAHALLEYEPARK