HGC den Kadınlar Günü Farkındalığı

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gazeteci ve gazeteci eşlerini ağırladı.

Son zamanlarda sınır ötesinden gelen acı haberler nedeniyle sade bir törenle gerçekleştirilen kutlama programına ev sahipliği yapan Hatay Gazeteciler Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek kadın gazetecilere ve gazeteci eşlerine karanfil hediye etti.

KADINLARIMIZIN EMEKLERİNİ HER ZAMAN SAVUNACAĞIZ

Temizyürek,  “Bugün Dünya Kadınlar Günü kapsamında üyelerimizle bir araya geldik. Çalışan gazeteci kadınlarımızın haklarını ve emeklerini cemiyet olarak her zaman savunacağız. Üyelerimizin ve eşlerinin bu günde bizi yalnız bırakmadığından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun.” ifadelerini kullandı. Program günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

HGC den Kadınlar Günü Farkındalığı haberi 09 Mart 2020 17:40 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti Derneği (Yhgcd) adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Gazeteler sektörüne eklenmiş olup  184 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
HGC den Kadınlar Günü Farkındalığı haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 184 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hgc+Den+Kadınlar+Günü+Farkındalığı Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HGC den Kadınlar Günü FarkındalığıHGC den Kadınlar Günü Farkındalığı51 0.0 | 0 Oy