İHTİSAS SANAYİ SONA GELİNDİ

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Mobilya İhtisas Sanayi Sitesinin bittiğini müjdeledi.

Teksöz:” Mobilya İhtisas Sanayi Sitemiz bitti. Bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ederek esnafımıza hayırlı olsun diyorum.”dedi.
HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz konuyla ilgili yaptığı açıklamada:”Gelecek nesillere başarı öyküsü bırakmak ve “Ahde Vefa” nedir hiç bilmeyenlere biraz hatırlatma yapmak istedim. İlimizin Mobilya sektörüne kazandırılan ve büyük bir ekip işi olan proje ile ilgili emeği geçenlere sonsuz teşekkürler ediyorum.
Narlıca mevkiinde Sayın M.Ali Kanlı önderliğinde 465 dönüm arazi satın alınarak Mobilya İhtisas Sanayi Sitesi Kooperatifi kurulmuştur. Kooperatifin kurulduğu dönemde Hatay Valisi Sayın Mehmet Celalettin Lekesiz önderliğinde Kooperatif kurma işlemleri yürütülmüş, Sayın Mehmet Celalettin Lekesiz’in ardından Hatay Valiliği görevine atanan Ercan Topaca ve Erdal Ata’da proje ile yakından ilgilenmiştir. Yine o dönemde Hatay Milletvekilliği ve Adalet Bakanlığı görevlerinde bulunan Sayın Sadullah Ergin ve Hatay Milletvekilileri Sayın Adem Yeşildal ve Fevzi şanverdi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ bey den aldıkları güç ve direktifler ile projeye çok büyük katkıları olmuştur. Ayrıca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ın en son yapmış olduğu Hatay ziyaretinde talimatları doğrultusunda Sanayi Sitemiz bitirilerek Esnaf ve Sanatkârlarımıza teslim edilmiştir.
Şu an ki Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan Hatay Valiliği görevine geldiği günden itibaren bu proje ile yakından ilgilenmiş ve projeye tam destek vermiştir. Projeyi son dönemdeki Hatay Milletvekillerimizde sahiplenmiş büyük katkılar sağlamışlardır.Ayrıca Hatay HBB Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Antakya Belediye Başkanımız Sayın İzzettin Yılmaz’da proje ile yakından ilgilenmiş ve destek vermişlerdir. “dedi.

Ayrıca projenin başından bitim aşamasına kadar büyük destekleri olan başta ATSO Başkanımız Sayın Hikmet Çinçin’e, Küçük Sanayi Sitesi Başkanımız ve Projenin Fikir Babaları Sayın M. Ali Kanlı’ya ve Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar’a, Kooperatif Başkanımız Sayın Hüseyin Doğru’ya ve bugüne kadar Yönetimde görev almış Yönetim ve Denetim Kurulları ile destek veren Sivil Toplum Kuruluşları ile tüm kurum ve kuruluşların seçilmiş ve atanmış tüm temsilcilerine HESOB Başkanı olarak sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…”dedi.

İHTİSAS SANAYİ SONA GELİNDİ haberi 16 Mayıs 2020 14:48 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Hesob adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Esnaf ve Sanatkarlar Odası sektörüne eklenmiş olup  311 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
İHTİSAS SANAYİ SONA GELİNDİ haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 311 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
İhtisas+Sanayi+Sona+Gelindi Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
İHTİSAS SANAYİ SONA GELİNDİ Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! #İHTİSAS #SANAYİ #SONA #GELİNDİ #İHTİSASSANAYİ #SANAYİSONA #SONAGELİNDİ #İHTİSASSANAYİSONAGELİNDİ
İHTİSAS SANAYİ SONA GELİNDİİHTİSAS SANAYİ SONA GELİNDİ51 0.0 | 0 Oy