Gül Güzellik Merkezi Hizmete Başladı.

Genç girişimci Gül Lif’in işletmeciliğini yaptığı Gül güzellik merkezi deneyimli kadrosu ile Hatay’ın defne ilçesinde gerçekleşen tören ile hizmete başladı.

Genç girişimci Gül Lif’in işletmeciliğini yaptığı Gül güzellik merkezi deneyimli kadrosu ile Hatay’ın defne ilçesinde gerçekleşen tören ile hizmete başladı. Defne ilçesi Sümerler mahallesi

Necmi Asfuroğlu Anadolu lisesi arkasında bulunan gül güzellik  merkezinin açılışına Chp Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur,Chp defne ilçe başkanı Akın Parlakyıldız defne belediye başkan yardımcısı

Girne Mansuroğlu Chp defne gençlik kolları başkanı Vural Karataş gül güzellik merkezi çalışanları ve davetliler katıldı.

Son derece modern ve hijyen kurallına uyularak müşterilerini güler yüzlü personelleri ile ağırlayacak olan gül güzellik merkezinin açılış kurdelesini kesen Chp Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur,

Chp defne ilçe başkanı Akın parlak yıldız ve defne belediye başkan yardımcısı Girne mansuroğlu işletme sahibi gül lif’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Gül lif başta Chp hatay milletvekili Mehmet Güzelmansur, Chp defne ilçe başkanı akın parlak yıldız ve defne belediye başkan yardımcısı Girne Mansuroğlu olmak üzere açılışa katılan herkese sonsuz teşekkürlerini sunarak müşterilerini açılışa özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmaya davet etti.

Bayanlar güzellik adına aradığı Lazer epilasyon, cilt bakımı, protez tırnak, ipek kirpik bir çok hizmeti gül güzellik merkezinde bulabilecek.

Gül güzellik merkezinin açılış töreni daha sonra damga organizasyon sahibi Buse Çakır’ın organizatörlüğünde yapılan ikramlar ve müzik eşliğinde sona erdi.

Haber Kaynağı: Gamze Kumlu

Gül Güzellik Merkezi Hizmete Başladı. haberi 05 Nisan 2021 15:14 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Sektörel kategorisine Gül Güzellik Merkezi adına Hatay / Defne Sümerler muhabirimiz Gamze Kumlu Melodi Radyo tarafından Lazer Epilasyon, Güzellik Salonu, Güzellik Merkezi, Kuaför sektörüne eklenmiş olup  1103 kişi tarafından okunmuş 5 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
Kategori
Şehir
Gül Güzellik Merkezi Hizmete Başladı. haberi, Hatay Defne Sümerler Sektörel Haberleri Hatay ili Defne ilçesi Sümerler mahallesinde Sektörel kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 1103 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Gül+Güzellik+Merkezi+Hizmete+Başladı. Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Gül Güzellik Merkezi Hizmete Başladı. Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 20 Nisan 2021 Salı 00:10 https://firmarehberim.com/haber/sektorel/gul-guzellik-merkezi-hizmete-basladi-235666 #Gül #Güzellik #Merkezi #Hizmete #Başladı. #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #GülGüzellik #GüzellikMerkezi #MerkeziHizmete #HizmeteBaşladı. #GülGüzellikMerkeziHizmeteBaşladı. #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Sektörel Haberleri

MESLEK’TE 44. YIL

Meslek’te 44. Yılını kutlayan Hatay’ın insan hakları savunucusu Avukat Hatice Can Adliyede yapılan törenle Plaketi aldı.

Gamze Kumlu Melodi Radyo | 13 Nisan 2021 16:25
Gül Güzellik Merkezi Hizmete Başladı.

Genç girişimci Gül Lif’in işletmeciliğini yaptığı Gül güzellik merkezi deneyimli kadrosu ile Hatay’ın defne ilçesinde gerçekleşen tören ile hizmete başladı.

Gamze Kumlu Melodi Radyo | 05 Nisan 2021 15:14
SEO UYUMLU EN İYİ FİRMA REHBERİ, ÜCRETSİZ FİRMA EKLE, 160 ADET SİTE LİSTESİ

Firmanızın Seo açısından oldukça faydalı bir yöntem olan firma rehberleri listesini bu listelere firmanızı kolaylıkla şu beş adımda ekleyebilir ve Google'da internette daha fazla firmanızı tanıtabilirsiniz, sitelerinizi bu firma ekleme rehberlerine itinayla ekleyebilirsiniz.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Şubat 2021 10:33
Sıhhi Tesisat ve Önemi

Sıhhi tesisat, yapılar iş ve evleriniz için gerekli olan suyun temini, depolara toplanması ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

İkan Alkan Düşyolu | 25 Kasım 2020 12:41
FİRMA REHBERİ

1 ,500 Milyondan fazla firma Google’la taşıyıp  Google’da yeriniz hazır. Siz hala yerinizi kullanmaya başlamadınız mı? Google arama motorunda işyeriniz ve sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimelerle arama yapıldığında www.firmarehberim.com’da 1. Sayfada veya diğer sayfalarda  yer alarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz ve işletmenize değer katabilirsiniz.

İkan Alkan Düşyolu | 13 Ekim 2020 12:49
OTO YIKAMA OTO YIKAMACILAR OTO TEMİZLİK

Yıkama, Yıkamacı, Yıkamacılar, Oto Yıkama, Araba Yıkama, Araç Yıkama, Yıkamacı, Oto Yıkamacı, Araba Yıkamacı, Araç Yıkamacı, Detaylı Yıkama, İç Diş Yıkama, Detaylı Oto Yıkama, Detaylı Araç Yıkama, Detaylı Araba Yıkama, Detaylı İç Dış Yıkama, Fırçalı Oto Araç Araba Yıkama, Fırçasız Oto Araç Araba Yıkama, Detaylı Temizlik, Detaylı İç Temizlik, Oto Araç Araba Kuaförü, Oto Araç Araba Güzellik merkezi

İkan Alkan Düşyolu | 23 Mart 2020 11:42
GAZİANTEP SEKTÖRLERİ VE SANAYİ YAPISI

İhracat ve İthalat Yapısı ile İmalat Sanayi; bölgesel kapasitesi, istihdam gücü, ihracat potansiyeli açısından Gaziantep ilinin  en güçlü yönü olarak diğer ekonomik faaliyetleri  ve iller   arasında bir adım öne çıkmaktadır.

İkan Alkan Düşyolu | 23 Mart 2020 11:15
Firma Rehberi Nedir?

Firma rehberi, firmanızın tanıtımını ve değerini arttırmanın yolu olup ayrıca müşteri kazanmanın en kısa ve en hızlı en etkili yoludur. 5 (Beş) adımda ücretsiz uye olabılırsiniz.

Mehmet Katırcıoğlu | 13 Mart 2020 13:40
Gelinlikçiler ve Düğün Salonları Hareketlenmeye Başladı

Düğün mevsiminin yavaş yavaş başlamasıyla beraber gelinlikçi esnafların yüzü gülmeye ve işleri açılmaya başladı.

İkan Alkan Düşyolu | 08 Mart 2020 18:18
Kır Düğünü Yerleri - Mekanları ve Fiyatları

Ülkemizde kır düğünü yaparak evlenmek isteyen çiftlerin Kır düğünü fiyatları açısından ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir makele bu. Ülkemizde kır düğünü fiyatları kişi başı ne kadardır? Kır düğünü yerelerinin kapasiteleri kaç kişidir ?Ülkemizde kır düğünü yapılacak yerlerin sunabildikleri indirim ve kampanyalar nelerdir? Bütün soruların cevabları ve daha fazlası burada !

İkan Alkan Düşyolu | 12 Şubat 2020 12:52