Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları

Etiler Marmaris Büfe Diyarbakır CarrefourSA
Adres: Peyas Mh. Kayapınar Caddesi, Diclekent Carrefoursa A. V. M. No: 71
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri - Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Diyarbakır firmaları 54 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Diyarbakır+Etiler+Marmaris+Büfe+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Diyarbakır Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleDiyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Diyarbakır Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.5 | 2 Oy
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektöründe 54 adet firma bulunmaktadır, Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektörü 18 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 54143 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Popüler Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Çok Aranan Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Beğenilen Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En İyi Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Yeni Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Yakın Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Güncel Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Nerede?
Diyarbakır İlindeki Bağlar Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Bismil Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Çermik Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Çınar Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Çüngüş Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Dicle Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Diyarbakır Merkez Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Eğil Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Ergani Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Hani Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Hazro Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Kayapınar Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Kocaköy Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Kulp Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Lice Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Silvan Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Sur Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Yenişehir Etiler Marmaris Büfe Şubeleri ilçelerindeki Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Diyarbakır Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Uzun yıllar önce başlayan gıdadaki hızlı tüketim alışkanlığı, Etiler Marmaris Lezzet Yolculuğu ile bugün Türkiye’nin 15 ilinde toplam 49 şubede devam ediyor. Etiler Marmaris İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefinde. Bu hedef doğrultusunda hızla yol alan Etiler Marmaris kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı. Eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün de büyümeye devam ediyor.

Etiler Marmaris Büfe Şubeleri ;Coca-Cola,Koru Çiftliği,Beşler,Yonca Gıda,Colorado,Doğa Tohumculuk,Özma Unlu Mamülleri gibi çok önemli tedarikçilerle çalışmaktadır.

Bugün "%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli" sloganıyla, yüksek gıda güvenliği standartlarında üretim yapan Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışan Etiler Marmaris 2010 yılında Türkiye’nin en iyi lezzet noktası seçildi.
Türkiye'de hızlı tüketilecek lezzetlerde akla gelen ilk isim Etiler Marmaris, her gün bünyesinde çalışan 1000 kişiyle günde ortalama 20.000 müşterisine üstün hizmet vermektedir.