Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları

Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri - Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Kıbrıs firmaları 53 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kıbrıs+Etiler+Marmaris+Büfe+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Kıbrıs Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Kıbrıs Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Kıbrıs Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektöründe 53 adet firma bulunmaktadır, Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektörü 25 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 54715 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Popüler Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Çok Aranan Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Beğenilen Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En İyi Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Yeni Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Yakın Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Güncel Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Nerede?
Kıbrıs İlindeki Gazimağusa Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Girne Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Güzelyurt Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, İskele Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Kıbrıs Merkez Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Lefkoşa Etiler Marmaris Büfe Şubeleri ilçelerindeki Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kıbrıs Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Uzun yıllar önce başlayan gıdadaki hızlı tüketim alışkanlığı, Etiler Marmaris Lezzet Yolculuğu ile bugün Türkiye’nin 15 ilinde toplam 49 şubede devam ediyor. Etiler Marmaris İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefinde. Bu hedef doğrultusunda hızla yol alan Etiler Marmaris kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı. Eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün de büyümeye devam ediyor.

Etiler Marmaris Büfe Şubeleri ;Coca-Cola,Koru Çiftliği,Beşler,Yonca Gıda,Colorado,Doğa Tohumculuk,Özma Unlu Mamülleri gibi çok önemli tedarikçilerle çalışmaktadır.

Bugün "%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli" sloganıyla, yüksek gıda güvenliği standartlarında üretim yapan Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışan Etiler Marmaris 2010 yılında Türkiye’nin en iyi lezzet noktası seçildi.
Türkiye'de hızlı tüketilecek lezzetlerde akla gelen ilk isim Etiler Marmaris, her gün bünyesinde çalışan 1000 kişiyle günde ortalama 20.000 müşterisine üstün hizmet vermektedir.