Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları

Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri - Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Yalova firmaları 54 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Yalova+Etiler+Marmaris+Büfe+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Yalova Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleYalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Yalova Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 3 Oy
Yalova Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektöründe 54 adet firma bulunmaktadır, Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektörü 19 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 54248 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Popüler Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Çok Aranan Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Beğenilen Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En İyi Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Yeni Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Yakın Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, En Güncel Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Nerede?
Yalova İlindeki Altınova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Armutlu Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Çiftlikköy Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Çınarcık Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Merkez Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Termal Etiler Marmaris Büfe Şubeleri, Yalova Merkez Etiler Marmaris Büfe Şubeleri ilçelerindeki Etiler Marmaris Büfe Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Yalova Etiler Marmaris Büfe Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Uzun yıllar önce başlayan gıdadaki hızlı tüketim alışkanlığı, Etiler Marmaris Lezzet Yolculuğu ile bugün Türkiye’nin 15 ilinde toplam 49 şubede devam ediyor. Etiler Marmaris İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefinde. Bu hedef doğrultusunda hızla yol alan Etiler Marmaris kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı. Eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün de büyümeye devam ediyor.

Etiler Marmaris Büfe Şubeleri ;Coca-Cola,Koru Çiftliği,Beşler,Yonca Gıda,Colorado,Doğa Tohumculuk,Özma Unlu Mamülleri gibi çok önemli tedarikçilerle çalışmaktadır.

Bugün "%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli" sloganıyla, yüksek gıda güvenliği standartlarında üretim yapan Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışan Etiler Marmaris 2010 yılında Türkiye’nin en iyi lezzet noktası seçildi.
Türkiye'de hızlı tüketilecek lezzetlerde akla gelen ilk isim Etiler Marmaris, her gün bünyesinde çalışan 1000 kişiyle günde ortalama 20.000 müşterisine üstün hizmet vermektedir.