(Düzeltme)

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik sürdürülen soruşturmalar kapsamında Trabzon’da gözaltına alınan, açığa alınan, aranan ve tutuklananların toplam sayısının 806 kişiye ulaştığı bildirildi.
(Düzeltme)
Trabzon Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, Trabzon’da FETÖ/PDY ile ilgili yürütülen mücadele kapsamında ilgili olduğu değerlendirilen kamu görevlileri hakkında yürütülen adli işlemler kapsamında 11 Ocak tarihi itibariyle toplam 240 kişi tutuklanırken, 162 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 34 kamu personeli aranırken, sivil vatandaşlardan ise 392 kişi tutuklandı.
Toplamda 436 kamu personeli ve 370 sivil vatandaş ile birlikte 806 kişi gözaltına alındı. Bunlardan 392’si tutuklandı, 275’i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, 139’u ise aranıyor.
(Düzeltme) haberi 12 Ocak 2017 12:40 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Trabzon muhabirimiz Mustafa Çolakoğlu adına  tarafından  330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Trabzon Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Trabzon Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Trabzon Radyoları Canlı Radyo Dinle
Trabzon İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Trabzon Yemek Tariflerini Ekle
Trabzon Tvlerini Canlı İzle