HATSU DA ÇAPARALİ DÖNEMİ SONA ERİYOR

Başkan Savaş Beyzade Tv’de katıldığı programda gündeme ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu.

Kendisine HATSU ile ilgili yöneltilen soruya verdiği cevapta: “Mehmet Bey’in bize çok faydası oldu ancak herşeyin bir sonu vardır. Mehmet Bey’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bayramdan sonra görev değişikliği olabilir. Kendisi çok dürüst ve çalışkan biridir ama sosyal ilişkilerinde problemler yaşadı.” açıklamasında bulundu.

HATSU DA ÇAPARALİ DÖNEMİ SONA ERİYOR haberi 28 Temmuz 2020 16:17 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatsu Genel Müdürlüğü adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından Hatsu sektörüne eklenmiş olup  214 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
HATSU DA ÇAPARALİ DÖNEMİ SONA ERİYOR haberi, Hatay Hatay Merkez Belediye Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 214 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatsu+Da+Çaparali̇+Dönemi̇+Sona+Eri̇yor Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HATSU DA ÇAPARALİ DÖNEMİ SONA ERİYOR Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/baskan-acikladi-hatsu-da-caparali-donemi-sona-eriyor-235162 #HATSU #DA #ÇAPARALİ #DÖNEMİ #SONA #ERİYOR #HATSUDA #DAÇAPARALİ #ÇAPARALİDÖNEMİ #DÖNEMİSONA #SONAERİYOR #HATSUDAÇAPARALİDÖNEMİSONAERİYOR