BU KUTUYU KİM YAPACAK?

TÜRKTELEKOM ALTYAPI VE KUTU SORUNU Uğurmumcu caddesinde bulunan internet kutusu açık ve tehlikeli olmaya aday.

Türk Telekoma vatandaş  defalarca  şikayette  bulunmuş olmasına rağmen “biz ilgilenmiyoruz” deyip müşteriyi sürekli oyalıyor.

 Bu verilen cevap karşısında Vatandaş soruyor

 Bu Kutuyu  Kim Onaracak?

Uğur mumcu Caddesi Çekmece istikaminde olan Türk Telekom un Tehlike arz eden kutusuna hala bir çözüm bulunamadı .

Yetkililerden mahalle içerisinde bulunan  ve açık durumda olan internet kutusunun çocuklar tarafından kurcalanmaması için bir an önce kapatılması gerekir. Bu kutunun kapatılması için vatandaşın zarar görmesi mi lazım. Bilelim. 

Yetkililerin bir an önce harekete geçmesini istiyoruz.

BU KUTUYU KİM YAPACAK? haberi 20 Mart 2021 16:42 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Çevre kategorisine Hatay / Defne Pınarbaşı muhabirimiz Gamze Kumlu Melodi Radyo tarafından Türk Telekom sektörüne eklenmiş olup  3589 kişi tarafından okunmuş 8 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
BU KUTUYU KİM YAPACAK? haberi, Hatay Defne Pınarbaşı Çevre Haberleri Hatay ili Defne ilçesi Pınarbaşı mahallesinde Çevre kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 3589 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu+Kutuyu+Kim+Yapacak? Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BU KUTUYU KİM YAPACAK? Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 19 Nisan 2021 Pazartesi 23:51 https://firmarehberim.com/haber/cevre/bu-kutuyu-kim-yapacak-235662 #BU #KUTUYU #KİM #YAPACAK? #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #BUKUTUYU #KUTUYUKİM #KİMYAPACAK? #BUKUTUYUKİMYAPACAK? #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Çevre Haberleri

BU KUTUYU KİM YAPACAK?

TÜRKTELEKOM ALTYAPI VE KUTU SORUNU Uğurmumcu caddesinde bulunan internet kutusu açık ve tehlikeli olmaya aday.

Gamze Kumlu Melodi Radyo | 20 Mart 2021 16:42