HATAY’'IN VEKİLİ “MEHMET KATIRCIOĞLU”

<SPAN style="LINE-HEIGHT: 115%; FONT-FAMILY: 'Calibri', 'sans-serif'; FONT-SIZE: 11pt; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-ansi-language: TR; mso-fareast-language: TR; mso-bidi-language: AR-SA; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-theme-font: minor-fareast; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-theme-font: minor-bidi">Kısa zamanda adını geniş kitlelere duyuran ve Hatay’daki 35 bin firmayı internet ortamına taşıyarak insanların aradığı firmaların adres ve telefonlarına kolaylıkla ulaşabilmesi için yoğun çabalar sarf eden ve kamuoyunda geniş yankılar uyandıran Mehmet Katırcıoğlu, Hatay Rehberim firması adı altında yürüttüğü bu proje ile güven vermeye devam ediyor.<SPAN style="mso-spacerun: yes">  </SPAN></SPAN>
HATAY’'IN VEKİLİ “MEHMET KATIRCIOĞLU”
 Her kesime hitap eden kişiliği ile vatandaşlar tarafından takdir edilen Katırcıoğlu, reklam piyasasında Hatay’da tanınmış kişiler arasında yer alıyor. Hatay’ın her noktasında hizmet veren ve faaliyette olan firmaları sosyal medyada tanıtan iş adamı Mehmet Katırcıoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Hatay’ın da tanıtımına katkı sağlayacak büyük projeleri de hayata geçireceğini ifade etti.  Doğru projelerin, kaynağını bulabileceği anlayışı ile hareket eden iş adamı Katırcıoğlu, kamuoyunda yakından tanınan ve sayılan bir şahsiyet olduğu açık bir şekilde ortadadır. Sempatik kişiliği ile öne çıkan Katırcıoğlu, Hatay kamuoyu tarafından Hatay’ın vekili olarak adlandırılıyor. Siyasi arenada ismi dolaşan Mehmet Katırcıoğlu’nun 2015 yılı Haziran ayında yapılacak milletvekilliği seçimlerinde aday gösterilebilecek bir kişi olduğunu ifade eden vatandaşlar; “Önemli olan Hatay’a doğru hizmetler kazandırabilecek birinin aday gösterilmesidir.
Kısıtlı imkânlara rağmen, tırnakları ile kazıyarak başta Hatay’daki firmalar olmak üzere ilimizin bölgede tanınmasına büyük katkılar sağlayan birinin milletvekili olması durumunda neler yapabileceği açık bir şekilde ortadadır.”dediler. Vatandaşlar, milletvekili olmak veya memleketi için çabalar sarf etmek için belli bir yüksek okulundan veya güzel bir üniversiteden mezun olmanın şart olmadığını dile getirdiler.Hatay’ın en güzel hizmetlere layık olduğunu, şimdiye kadar memlekete kazandırılan her hizmetin destekçisi olduğunu ve kendine ait olan haber sitelerinde bu konular ilgili çeşitli haberler yaptığının altını çizen iş adamı Mehmet Katırcıoğlu, “ Beni Hatay’ın vekili olarak adlandıran ve takdir eden kamuoyuna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan önce olduğu gibi Hatay’ın tanıtılmasına bundan sonrada katkı sağlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Reklam sektörünü sadece ticari amaçla kullanmadığımızın herkes tarafından bilinmesini istiyorum.”dedi.  Kamuoyunda sağlanan güvenin kolay olmadığını, dürüst ve tarafsız bir anlayış ile toplumun her kesimine hitap etmek için büyük çabalar sarf ettiklerini söyleyen Katırcıoğlu, “Hatay’a hizmet etmek için belli bir mevki makam sahibi olmak gerekmiyor. Hatay aşığı olan herkese bu anlamda büyük görevler düşüyor.” Dedi.
HABER: İZZET NAZLI
FOTOĞRAF:TALİP KÖLEOĞLU