Vali Doğan Kırıkhan’da Covid-19 Denetimi Yaptı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, korana virüs tedbirleri kapsamında 81 İl’de eş zamanlı olarak yapılan denetimlerde "Sağlık İçin Hepimiz İçin Denetim" sloganıyla, Kırıkhan İlçemizde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek maske takılmasının önemini konusunda uyarılarda bulundu.

 ülkemizde artan korona virüs vakalarının önüne geçmek ve farkındalık yaratmak amaçlı,  Kırıkhan ilçemizde gerçekleştirilen denetimlerde Vali Doğan “Bugün Türkiye genelinde 81 ilde bütün Valilerimiz, Kaymakamlarımız, Daire Müdürlerimiz, İdare Amirlerimiz ve Belediye Başkanlarımız maske mesafe ve hijyen kurallarına riayet edelim diye hatırlatma yapıyor, denetimleri arttırıyoruz.  Önümüzdeki günlerde denetimleri biraz daha yoğunlaştıracağız daha sıkı yapmaya çalışacağız, malum virüsle ilgili bütün dünyada bir sıkıntı var.  Bilinen tek çözümü maske mesafe ve hijyen kurallarına uymak, biz bugün bir hatırlatma yaptık ceza yazma niyetinde değiliz, kimseyi cezayla bu önlemleri aldırma niyetinde değiliz. Vatandaşlarımıza hatırlatıyoruz. Denetimleri Hatay’ın her tarafında  ilçe ilçe yapıyoruz.  Önceki hafta Reyhanlı’da yapmıştık bugün Kırıkhan’dayız  önümüzdeki hafta Dörtyol’da yapacağız. Kırıkhan’da maskeyi yaygın bir şekilde insanlarımız kullanıyor mesafeye dikkat ediyor, zaten Kırıkhan’da virüs itibari ile baktığımızda korunaklı ilçelerimizden bir tanesi,  inşallah bundan sonraki süreçte de  bu tedbiri devam ettireceğiz dedi

Vali Doğan Kırıkhan’da Covid-19 Denetimi Yaptı haberi 11 Eylül 2020 14:41 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay / Kırıkhan muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup  551 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Vali Doğan Kırıkhan’da Covid-19 Denetimi Yaptı haberi, Hatay Kırıkhan Yerel Haberleri hatay ili kirikhan ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 551 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Vali+Doğan+Kırıkhan’da+Covid-19+Denetimi+Yaptı Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Vali Doğan Kırıkhan’da Covid19 Denetimi Yaptı Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/vali-dogan-kirikhanda-covid-19-denetimi-yapti-235242 #Vali #Doğan #Kırıkhan’da #Covid19 #Denetimi #Yaptı #ValiDoğan #DoğanKırıkhan’da #Kırıkhan’daCovid-19 #Covid-19Denetimi #DenetimiYaptı #ValiDoğanKırıkhan’daCovid-19DenetimiYaptı