Afyonkarahisar Eczaneler Firmaları

Afyonkarahisar Eczaneler mi arıyorsunuz? | Eczaneler Afyonkarahisar firmaları 13 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Afyonkarahisar+Eczaneler Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Afyonkarahisar Eczaneler Firmaları Afyonkarahisar Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleAfyonkarahisar Eczaneler Firmaları Afyonkarahisar Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.0 | 4 Oy
Afyonkarahisar Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Afyonkarahisar Eczaneler Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Afyonkarahisar Eczaneler sektöründe 13 adet firma bulunmaktadır, Eczaneler sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 85851 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Afyonkarahisar Eczaneler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Afyonkarahisar Eczaneler, En Popüler Afyonkarahisar Eczaneler, En Çok Aranan Afyonkarahisar Eczaneler, En Beğenilen Afyonkarahisar Eczaneler, En İyi Afyonkarahisar Eczaneler, En Yeni Afyonkarahisar Eczaneler, En Yakın Afyonkarahisar Eczaneler, En Güncel Afyonkarahisar Eczaneler, Afyonkarahisar Eczaneler Nerede?
Afyonkarahisar İlindeki Afyon Eczaneler, Afyon Merkez Eczaneler, Başmakçı Eczaneler, Bayat Eczaneler, Bolvadin Eczaneler, Çay Eczaneler, Çobanlar Eczaneler, Dazkırı Eczaneler, Dinar Eczaneler, Emirdağ Eczaneler, Evciler Eczaneler, Hocalar Eczaneler, İhsaniye Eczaneler, İscehisar Eczaneler, Kızılören Eczaneler, Merkez Eczaneler, Sandıklı Eczaneler, Sinanpaşa Eczaneler, Sincanlı(sinanpaşa) Eczaneler, Şuhut Eczaneler, Sultandağı Eczaneler ilçelerindeki Eczaneler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Afyonkarahisar Eczaneler Hakkında Detaylı Açıklama

Eczane Türk Dil Kurumunun sözlüğünde ilaçların yapıldığı ve satıldığı yer olarak tanımlanmaktadır. Eczane kelimesi Arapça 'Ecza' ve Farsça 'hane' kelimelerinin birleşiminden oluşmuş ve zamanla evrimleşerek kısalmıştır.

Eczacılık fakültelerinde, 5 yıllık lisans eğitimini başarı ile tamamlayan; ilacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her aşamada yetkinlik sahibi olan kişilere eczacı denir.

Eczane hizmetlerinde doktorlarca düzenlenen reçetelerde yer alan hazır ilaçları müşteriye sunan, hazırlanması gerekli ilaçları eczacı gözetiminde hazırlayan, laboratuvarda, ilaç sektöründe, ilaç depolarında ara eleman olarak çalışan kişidir.